Ana sayfa Gundem İşte En Ucuz Akıllı Saat

İşte En Ucuz Akıllı Saat

Giyilebilir teknolojinin de hayatımızın bir parçası olmasının etkileri yeni yılda kendini daha da hissettirecek gibi duruyor.

Hiç kuşkusuz giyilebilir teknolojinin en kullanılan ya da kullanılmak istenilen örneği akıllı saatler. Pek çok firma tarafından müşterilere sunulan akıllı saatler ne kadar kullanılmak istense de fiyatları ile el yakıyor. Tam da bu noktada, son zamanlarda ciddi bir çıkış yakalayan Archos firması devreye giriyor.Yeni yıla girerken tablet, monitör ve akıllı saatini tanıtan Archos firması, yeni yılda da ciddi çıkışını devam ettirmeye kararlı gözüküyor. Kullanıcılara 49.90 dolardan satışa sunulacak olan bu akıllı saatler ile piyasada ciddi bir yer edinmesi bekleniyor.

Saatin detayları hakkında, özellikle iOS ve Android uyumu konusunda bir bilgi verilmesede, Archos akıllı saatin piyasadaki diğer akıllı saatlere benzer özellikler taşıması bekleniyor. Daha detaylı bilgi için, tüm ürünlerde yaptığımız gibi CES fuarını beklemeye devam edeceğiz.

 

YORUM YAPIN

Lütfen yorumunuzu girin!
Adınızı buraya girin

DG TV

Dosya Konusu

Türkiye corona virüsü vaka sayısı

Türkiye corona virüsü vaka sayısı – 3 Nisan 2020

Türkiye'de corona virüsü vaka sayısı ve ölüm sayısı günden güne artış gösteriyor. Günlük resmi olarak açıklanan vaka sayılarını sizlere aktarıyor olacağız. Çin'in Wuhan kentinde 2019'un...

Son Haberler