Ana SayfaAppleiPhone'u Sudan Koruyan Yeni Çözüm: Luquipel

iPhone’u Sudan Koruyan Yeni Çözüm: Luquipel

Bir cep telefonunu suya karşı koruyan yöntemler çok da ucuz değiller. İnsanlar bu nedenle farklı arayışlar içine giriyorlar. Özellikle Apple iPhone tutkunları bu arayışı yapan kullanıcıların başını çekiyor.

Anlaşılan Luquipel şimdilik Apple’ın akıllı telefonunu suya karşı koruyor gibi gözüküyor. Apple iPhone kullanıcıların imdadına yetişen Luquipel ilk versiyonlarında hiç bu kadar başarılı olmamıştı. CES 2013 de yapılan tanıtımda  Luquipel ‘in 2.0 versiyonu tanıtıldı. Bu sefer ki versiyonda yapılan yeniliklerle birlikte öncekine oranla 100 kat daha fazla koruma sağlanmış durumda. Telefonunuzu suya karşı korumak sadece 59 dolar gibi bir fiyat. Birkaç dakikada gerçekleştirilen montaj işleminin ardından  “telefonum suya düşerse ne yaparım ?” şeklinde sorularınız son bulacak. liquipe 2.0

Liquipel 2.0 ile korunan Apple iPhone  30 dakika boyunca 1 metre derinliğine kadar su geçirmeme garantisi sunuyor. Her ne kadar firma bu kadar iddialı bir söylemde bulunsa da “Duş altında ıslanma ve denizde yüzme ” garantisini sunmuyor. Liquipel şu sıralar Endonezya ve Çin pazarına girmeyi hedefliyor. Bakarsınız yakın süre içerisinde de Tükye pazarında gözükür. Gerçekten kullanıcıların imdadına yetişen bir çözüm. olduğunu belirtmemizde fayda var.

liquipel2

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

EN ÇOK OKUNANLAR

DOSYA KONUSU