Ana sayfa Akıllı Telefon iPhone SE2 çıkış tarihi netleşti

iPhone SE2 çıkış tarihi netleşti

Bir süredir teknoloji gündemini meşgul eden başlıklar arasında yer alan iPhone SE2 çıkış tarihi sonunda netlik kazanmaya başladı. İşte konu hakkındaki son detaylar.

Apple’ın şu aralar düşük bütçeli kullanıcılara hitap edecek yeni bir iPhone modeli üzerinde çalıştığını biliyoruz. Keza son 1 – 2 aydır iPhone SE2 hakkında pek çok söylentiye denk geldik. Bu söylentilerin hiç biri Apple tarafından reddedilmedi. Dolayısıyla yeni bir SE modelinin gelmesi artık kesinleşti diyebiliriz.

iPhone SE2 çıkış tarihi hakkında ilk detaylar

Peki iPhone SE2 çıkış tarihi ne zaman netleşecek? Açıkçası bunun için öncelikli olarak Apple’ın üretim aşamasına başlamış olması gerekiyor. Fakat Çin kaynaklı son haberlere göre, Cupertino merkezli şirket henüz seri üretim için start vermiş değil. Dahası Apple, iPhone SE2’de kullanılacak tasarımı bile henüz netleştirmemiz. Bir tarafta orijinal SE tasarımıyla yola devam fikri dururken, diğer tarafta ise uçtan uca ekrana sahip, çentikli tasarımıyla yeni bir SE çizgisi oluşturulmak isteniyor.

Dolayısıyla bu kararsızlık iPhone SE2 çıkış tarihi üzerinde de olumsuz bir etki yaratmış. Ortaya çıkan son raporlara göre, iPhone SE2 de Eylül ayı gibi satışa sunulacak. Yani iPhone 9, iPhone Xs ve Xs Plus ile birlikte iPhone SE2 çıkış tarihi de Eylül ayını bulacak gibi görünüyor.

Elbette bunların tamamının söylentiden ibaret olduğunu da unutmamak gerekiyor. Keza iPhone SE2 hiç çıkmayadabilir.

YORUM YAPIN

Lütfen yorumunuzu girin!
Adınızı buraya girin

DG TV

Dosya Konusu

Bitdefender Total Security – Ebeveny Kontrolü ile ailenizi güvende tutun!

Bitdefender Total Security, Ebeveny Kontrolü özelliği sayesinde hem sizin hem de ailenizin güvende kalmasını sağlar. Dijital dünyadaki yolculuklarda güvenle eşlik eder. Anne ve baba olarak,...

Son Haberler