iPhone SE 2 ilk çeyrekte çıkacak!

Apple’a yakınlığı ile bilinen ünlü analist Ming Chi Kuo iPhone SE 2 çıkış tarihi hakkında bilgi verdi. İşte konu hakkındaki tüm detaylar.

Akıllı telefon pazarının önemli isimlerinden biri olan Apple, yeni nesil iPhone modellerini geçtiğimiz ay düzenlediği özel etkinlikte tanıtmıştı. Genel beklenti Cupertino merkezli şirketin mevcut etkinlikte SE 2 modelini de tanıtacağı yönündeydi. Fakat bu gerçekleşmedi.

Apple’a yakınlığı ile tanınan ünlü analist Ming Chi Kuo, Tim Cook ve ekibinin iPhone SE 2 projesini rafa kaldırmadığını ve bu modelin 2020 ile birlikte satışa sunulacağını iddia etti.

Hatta Kuo bir adım daha atarak, SE 2 çıkış aralığını da takipçileriyle paylaştı. Ünlü analiste göre Apple 2020’nin ilk çeyreğinde yeni iPad Pro modeliyle birlikte SE 2’yi de teknoloji tutkunlarının beğenisine sunacak.

Dilerseniz aşağıdan Kuo tarafından paylaşılan Apple çıkış takvimine göz atabilirsiniz.

iphone se 2

Kuo tarafından paylaşılan takvimde SE2 haricinde 5G destekli ilk iPhone modeli için de bir tarih belirtilmiş. Ünlü analiste göre 5G teknolojisini destekleyen ilk iPhone modeli de 2020’nin son çeyreğinde satışa çıkacak.

AnTuTu’ya göre en güçlü telefonlar için tıklayın

YORUM YAPIN

Lütfen yorumunuzu girin!
Adınızı buraya girin