iPhone Note modeli mi geliyor?


Apple’ın son yıllarda tabularını teker teker yıktığı inkar edilmez bir gerçek. Zira Steve Jobs zamanında iPhone’un mevcut ekranının yeterli olduğu ve daha büyüğünün gelmeyeceği belirtilmişti. Ayrıca Jobs, tablet ya da telefon için kalemin fazlasıyla gereksiz bir aparat olduğunu da savunuyordu. Fakat Jobs’un ölmesiyle birlikte iPhone’un ekran boyutları büyürken, iPad ise kalem ile tanışmıştı. Apple şirket politikasındaki bu önemli değişikliklere şimdi bir yenisini daha ekleyebilir. Zira önümüzdeki yıl iPhone Note modelinin çıkabileceği söyleniyor.

iPhone Note 2018’de gelebilir

Bilindiği üzere Apple bu sene 3 farklı modelle kullanıcıların karşısına çıktı. iPhone 8, 8 Plus ve elbette iPhone X. Önümüzdeki yıl da 3 farklı modelin gelmesi bekleniyor. Bu modellerin ikisinin OLED ekranla donatılacağı, bir tanesinin ise LCD panele sahip olacağı ve göreceli olarak daha uygun bir fiyata satışa sunulacağı söyleniyor. En azından şimdiye kadar sızdırılan bilgiler bu yönde.

Çin kaynaklı bazı raporlara göre, Apple’ın OLED ekrana sahip modellerinden birisi iPhone Note olabilir. Bu iPhone modelinin 6.5 inç ekrana sahip olacağı ve içerisinde dahili bir kalem bulundurulacağı iddia ediliyor. Elbette bunların şimdilik bir iddiadan ibaret olduğunu unutmamak gerekiyor. Keza Apple hakkında söylenen şeylerin yarısından fazlasının “söylenti” aşamasından öte gitmediğini de hatırlatalım.

Şimdilik fazlaca denk geldiğimiz şey iPhone Note modelinden ziyade, düşük fiyatlı LCD panelli iPhone X tarzı bir modelin satışa sunulacağı. Yine de bekleyip göreceğiz.

Apple Glass beklenenden erken çıkacak


Bu Haberi Paylaş...Share on FacebookShare on Google+Tweet about this on TwitterShare on LinkedInEmail this to someonePin on PinterestShare on TumblrDigg thisBuffer this pagePrint this page

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git