iPhone 7 fiyatı Black Friday’de dip yaptı!


Black Friday’e sayılı günler kala fırsatlar havada uçuşmaya başladı. iPhone 7 fiyatı adeta dibe vurdu. İşte konu hakkındaki tüm detaylar.

Malum, Black Friday’e artık sayılı günler kaldı. Bilindiği üzere Black Friday’de özellikle cep telefonu, televizyon, tablet, konsol ve benzeri elektronik cihazlarda muazzam indirimler gerçekleşiyor. Dilerseniz aşağıdaki linkten Black Friday 2018 ile ilgili tüm detaylara göz atabilirsiniz.

Black Friday ne demek? Black Friday 2018 ne zaman?

Henüz Black Friday’e yaklaşık olarak 2 hafta var. Fakat şimdiden Black Friday indirimleri e-ticaret sitelerinde boy göstermeye başlamış durumda. Bu bağlamda eBay’de iPhone 7 fiyatı adeta dibe vurdu.

iPhone 7 fiyatında büyük indirim

İngiltere’de normal şartlarda 400 pound civarı fiyatlardan satılan iPhone 7 fiyatı, şu aralar 265 pound’a kadar düşmüş durumda. Bu Türk Lirası bazında yaklaşık olarak 1810TL’ye denk geliyor.

Öte yandan iPhone 7’nin ülkemizdeki güncel satış fiyatı 3000TL seviyelerinden başlıyor. Belki Black Friday dolayısıyla ülkemizdeki fiyatlarda da biraz esnemeler olabilir. Fakat yine de öyle büyük bir fiyat düşüşü beklememek gerekiyor.

Bu arada aynı eBay satıcısının iPhone X’i 585 pound’tan, iPad Air 2’yi ise 260 pound’tan sattığını belirtelim. Bu fiyatların oldukça uygun olduğunu söyleyebiliriz. Dileriz önümüzdeki Black Friday’de ülkemizde de uygun fiyatlı ürünlerle karşılaşırız. Açık konuşmak gerekirse, bu konuda Amazon Türkiye’den oldukça büyük beklentiler mevcut.


3 YORUM

  1. Telefonlara +500 TL -1 Yıl garanti ekleyip avantajlı mı öyle düşünün. Devletimiz saolsun 500 TL yapınca İphone XS Max gibi modeller ancak avantajlı olur oldu.

  2. Hala Black friday diyorsunuz, siz ne sorumsuz insanlarsınız amacınız ne. Bu durum günlerce gündem olmadım? Halkın tepkisini çekmedim.? Neden hala ısrarla Black friday demeye gayret ediyorsunuz. Cuma günümüze saygı duymorsanız, o mübarek nurlu güne saygı duyanlara saygı duyun hiç olmazsa.

YORUM YAPIN

Lütfen yorumunuzu girin!
Adınızı buraya girin