Ana sayfa Akıllı Telefon iPhone 6 fiyatı 1000TL'nin altına düştü!

iPhone 6 fiyatı 1000TL’nin altına düştü!

Apple’ın yeni nesil iPhone modellerini satışa sunmasıyla birlikte eski jenerasyonun bir parçası olan iPhone 6 fiyatı dibe vurdu. İşte konu hakkındaki detaylar.

Hatırlanacağı üzere Apple, yaklaşık olarak 1 ay önce yeni nesil iPhone modellerini tanıtmıştı. Bu modellerden iPhone Xs ve Xs Max pek çok bölgede satışa sunulurken, iPhone Xr ise Ekim sonunda raflardaki yerini almış olacak.

Hem iPhone Xs, hem de Xs Max henüz ülkemizde satışa sunulmuş değil. Hatta bu modellerin Türkiye’deki satış fiyatı bile hala gizemini koruyor. Fakat telaffuz edilen rakamlar doğruysa XS’in 11.000TL’den XS Max’ın ise 13.000TL’den satışa sunulacak. Bu modellerin fiyatı size fazlasıyla uçuk gelebilir. Nitekim zaten fazlasıyla uçuklar.

Sudan ucuz iPhone 6 saniyeler içerisinde tükendi!

Fakat yeni nesil iPhone modellerinin çıkmasıyla birlikte iPhone 6 gibi eski jenerasyon iPhone modelleri hayli uygun fiyatlardan alınabiliyor. İngiltere’de faaliyet gösteren eBay’de bir kullanıcı yenilenmiş iPhone 6 modellerini 120 pound’tan başlayan fiyatlarla satışa sundu. Bu fırsatı kaçırmak istemeyen kullanıcılar uygun fiyatlı iPhone 6 modellerine adeta akın ettiler. İlan açılalı henüz bir gün bile olmamışken neredeyse 15.000 adet iPhone 6 satışı gerçekleşti.

Açık konuşmak gerekirse, 120 pound iPhone 6 fiyatı oldukça uygun bir meblağ. 120 pound güncel kurdan hesapladığımızda yaklaşık olarak 950TL’ye denk geliyor. iPhone 6’nın ülkemizdeki satış fiyatı ise 2000TL’nin üzerinde.

Galaxy Note 8 fiyatı adeta dibe vurdu

YORUM YAPIN

Lütfen yorumunuzu girin!
Adınızı buraya girin

DG TV

Dosya Konusu

Google Stadia Türkiye’de başarılı olabilir mi?

Google’ın kısa süre önce belli ülkelerde kullanıma sunduğu Stadia ülkemizde başarılı olabilir mi? İşte Google Stadia için olası Türkiye senaryoları. Teknoloji ve yazılım dünyasının önde...

Son Haberler