Ana sayfa Apple iPhone 6 Ön Paneli Sızdırıldı!

iPhone 6 Ön Paneli Sızdırıldı!

2014 yılının en çok merak edilen akıllı telefonları arasında ilk sıralarda yer alan iPhone 6 için söylentiler ve hakkındaki sızıntılar devam ediyor.

200220140918425208136_2

Bir süre önce Quantum Dot isimli ekran teknolojisine yer verileceği söylenen yeni Apple’ın yeni akıllısı iPhone 6 hakkında şimdi ise cihazın ön panelini gösterdiği söylenen bazı fotoğraflar sızdırıldı.

Fransız nowhereelse tarafından yayınlanan fotoğrafların iPhone 6 prototipine ait olduğu söyleniyor. Apple’ın yeni akıllısının büyük ekran ile geleceği söylentileri arasında cihazın ön panelini gösteren fotoğrafların çıkmasıyla doğruluk oranı artmış oldu. Sızan fotoğraflar incelendiği zaman bizlere çok ince çerçeveler ile estetik bir yapıya sahip akıllı telefon sunacakları gözlemleniyor. Hesaplamalar doğru ise 4.7 inç büyüklüğünde bir cihaz olacağı belirtiliyor.

Apple 2013 yılında yaptığı gibi yıl içerisinde birden fazla iPhone modelini piyasaya sürebilir. Ayrıca şunu da belirtelim ki sızan fotoğrafların sahte olma olasılığı da bulunuyor.

YORUM YAPIN

Lütfen yorumunuzu girin!
Adınızı buraya girin

DG TV

Dosya Konusu

instagram şifre kırma 2020

Instagram şifre kırma ve Instagram hesap çalma mümkün mü?

Instagram şifre kırma ve Instagram hesap çalma mümkün mü? Instagram hesabı çalmaya çalışmadan önce sizleri haberimize alalım. Instagram kullanımı artık Facebook’u geçmiş durumda. En...

Son Haberler