Ana Sayfa Apple iPhone 5S ve iPhone 5C’den Yeni Fotoğraflar

iPhone 5S ve iPhone 5C’den Yeni Fotoğraflar

Son dönemin en merak edilen akıllı telefonlarından iki olan Apple’ın yeni iPhone modellerinden iPhone 5S ve iPhone 5C modellerinin yeni görüntüleri sızdırıldı.

Sonny Dickson adı blogger tarafından servis edilen aşağıda görmüş olduğunuz fotoğrafta sağ bölümde duran ve mavi rege sahip akıllı telefon iPhone 5C ve yanında bulunan iPhone 5 ile tasarım açısından aynı özelliklere sahip olan ürün ise iPhone 5S. Bu yeni iki telefonu birbirinden ayıran birçok özellik bulunuyor. Bunlardan ilki fiyatı. iPhone 5S iPhone 5’in yerini alacak ve muhtemelen yine aynı fiyat politikasıyla satışına devam edilecek. iPhone 5C ise 300 ila 400 dolar arası bir fiyat ile satışa sunulacak.iphone-5s-5c-640x476
iPone 5S ile iPhone arasında donanımsal açıda n farklılıklar ulunacak. Tasarım açsından nerdeyse birbirinin aynısı olacak bu iki telefonun yonga açısından farklılaşması bekleniyor. Daja iyi işlemi ve fotoğraf sensörüyle birlikte gelecek olan iPhone 5S performans açısından Apple’ın amiral gemisi olacak. iPhone 5C’nin ise iPhone 5 ile aynı özelliklere sahiğ olması bekleniyor. Sadece dış malzeme açısından plastik kapakla birlikte gelecek oaln ürün alüminyuma göre daha kırılgan bir yapıya sahip olacak.  Apple’ın bu yeni iki akıllı telefonunu da 10 Eylül’de gerçekleştireceği tanıtım ile ün yüzüne çıkarması bekleniyor.

Ali Yavuz ŞAHİNhttp://www.donanimgunlugu.com
Uzun yılardır teknoloji meraklısı

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

EN ÇOK OKUNANLAR

1,897BeğenenlerBeğen
1,001TakipçilerTakip Et
13,900AbonelerAbone

DOSYA KONUSU

Hosting