Ana SayfaAkıllı TelefoniPhone 15 selfie kamerası ile devrim yaratabilir!

iPhone 15 selfie kamerası ile devrim yaratabilir!

iPhone 15’in çıkmasına daha uzun bir süre var. Fakat şimdiden bu seri hakkında önemli söylentiler ortaya çıkmaya başladı. İşte konu ile ilgili son detaylar.

iPhone 15 selfie kamerası ile devrim yaratabilir! Analist Ming-Chi Kuo’nun bu sefer ki tahmini iPhone 15 modellerinin selfie kamerasıyla ilgili. Önümüzdeki yıl içinde çıkacak olan dört yeni iPhone‘un tamamı, f/1.7 diyafram açıklığına sahip otomatik odaklamalı öne bakan kameralara sahip olacak. Bu özellik, bir süredir sabit odaklı selfie atıcılar ve f / 1.9 diyafram açıklığına sahip olan eski iPhone‘lara göre büyük bir yükseltme olacak.

iPhone 14 selfie kamerası

Teknoloji devi Apple’ın iPhone 15 serisinde kullanılacak fotoğraflar, görüntülü arama ve canlı akış uygulamalarının tümü fayda sağlayacak. iPhone 15 serisinde daha geniş diyafram, sensörlerin daha fazla ışık yakalamasına olanak tanıyacak ve bu da gündüz ve düşük ışıkta daha iyi çekimlerle sonuçlanacaktır.

iPhone 14 selfie kamerası

iPhone 15 selfie kamerası ile devrim yaratabilir!

Otomatik odaklamanın eklenmesi, özellikle Portre modu söz konusu olduğunda, fotoğraf ve videolarda daha iyi konu takibine ve iyileştirilmiş alan derinliğine olanak tanır. Görüntüleme sensörünün boyutu ve çözünürlüğü hakkında herhangi bir ipucu alamıyoruz ancak AF’nin eklenmesi kesinlikle daha iyi bir selfie deneyimi sağlayacak.

iPhone 14 selfie kamerası

Her yıl yeni bir modelini tanıtan teknoloji devi Apple’ın önümüzdeki yılki modeli iPhone 15 için çıkış tarihi henüz netleşmedi. Ancak iPhone 15’ün Eylül ya da Ekim ayı içinde çıkması bekleniyor.

Akıllı telefon fiyatlarında büyük artış bekleniyor

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

EN ÇOK OKUNANLAR

DOSYA KONUSU

WordPress Hosting