Ana SayfaGeneliPhone 14 serisinin ekran paneli görüntüleri ortaya çıktı

iPhone 14 serisinin ekran paneli görüntüleri ortaya çıktı

Apple’ın bu yıl Eylül ayında iPhone 14 serisini duyurması bekleniyor. Bazı raporlar, bazı  modellerinin daha küçük bir çentikle geleceğini, diğerlerinin ise pili şeklinde bir oyuk ve bir deliğe sahip olacağını ortaya koydu. 

Bir Twitter kullanıcısı  Weibo’da sızdırılmış bir görsel paylaştı. iPhone 14 serisinin ekran panellerini sergiledi. Sızdırılan görselde de görüldüğü gibi iPhone 14 serisinde iPhone 14 , 14 Pro , 14 Max ve 14 Pro Max olmak üzere dört model yer alıyor. Görüntü, 14 Pro ve 14 Pro Max’in pili şeklinde bir oyuk ve bir deliğe sahip olacağını gösteriyor. Face ID sensörleri ve ön kamera için. Her iki cihazın da 6.1 inç ve 6.7 inç OLED ekrana sahip olduğu söyleniyor.

iPhone 14 ve 14 Max, iPhone 13 serisine benzeyen bir çentiğe sahip olacak. Her iki modelin de 6.1 inç ve 6.7 inç OLED ekrana sahip olacağı tahmin ediliyor.

iPhone 14

Yukarıda bahsi geçen Twitter kullanıcısı, daha önce başka kaynakların bildirdiği üzere, yaklaşmakta olan 14 Pro modellerinin daha ince çerçevelere sahip olacağını iddia etti. Buna ek olarak, Pro modelleri 20:9 en boy oranıyla daha uzun bir en boy oranına sahip olacak.

Son raporlar,14 serisinin, otomatik odaklama desteği ve f/1.9 diyafram ile gelecek olan yükseltilmiş bir ön kamera ile kutsanacağını ortaya koydu. 14 serisinin arka tarafında 48 megapiksellik bir ana kamera olduğu söyleniyor.

14 ve 14 Max’in Apple A15 Bionic çip ve LPDDR4x RAM’e sahip olacağı, 14 Pro ve Pro Max’in ise tamamen yeni Apple A16 Bionic yonga seti ve LPDDR5 RAM’e sahip olacağı tahmin ediliyor. Dört modelin de 6 GB RAM’e sahip olması muhtemel.

Sony, Xperia 1 IV’ün lansmanı için 11 Mayıs’da bir etkinlik planlıyor

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

EN ÇOK OKUNANLAR

DOSYA KONUSU

WordPress Hosting