iPhone 14 Pro eski bir özelliği geri getirecek

iphone 15

MacRumors ile paylaşılan cihazın arayüzünün bir maketine göre, iPhone 14 Pro’nun klasik pil yüzdesi göstergesini (evet, yüzde ve pil seviyesi simgesi yan yana olan) geri getireceği söyleniyor.

iPhone 14 Pro eski bir özelliği geri getirecek. Bu, Pro kullanıcılarının, Apple’ın pil simgesinin içindeki yüzdeyi gösteren iOS 16 beta’da test ettiğini gösteren korkunç ve bazen okunamayan göstergeye takılmayabileceği anlamına gelir.

Ancak Apple’ın daha yeni cihazlarda göstergenin mevcut sürümü, telefonunuzun ne kadar güç kaldığını görsel olarak gösteren bir pil simgesi (yüzde olmadan) şeklinde. Bu, ilk olarak çentikten kaynaklanan boşluk eksikliği nedeniyle iPhone X‘te tanıtıldı ve tam yüzdeyi görmek için sizi Kontrol Merkezine kaydırmaya zorluyor.,

iPhone 14 Pro Max

Ancak iPhone 14 Pro‘nun, ekran açıldığında tek, birleşik bir hap şekli oluşturacak iki ayrı kesik için çentiği değiştirdiği söylendiğinden, bu, hem pil simgesini hem de yüzdeyi içerecek yeterli alana izin vermeli. Apple ayrıca, telefon kilitliyken hücre servisi simgesini ekranın sol tarafına kaydırarak ve bildirim merkezini ve pil göstergesini sağa ekleyerek iPhone 14 Pro’nun ekstra ekran gayrimenkulünden daha fazla yararlanabilir.

iPhone 14 hayal kırıklığı

iPhone 14 Pro eski bir özelliği geri getirecek

Aynı tipster, MacRumors’a iPhone 14’ün her zaman açık ekranının nasıl görünebileceğini de gösterdi. Kullanıcılar, cihazları kilitlendiğinde ekranın görünümünü tamamen özelleştirebilecek ve duvar kağıdının ön planının renk tonunu ayarlamalarına (geri kalanı karanlık kalırken) izin verecek, böylece görüntünün yalnızca bir kısmı görünecek. MacRumors’un kaynağında belirtildiği gibi, widget’lar her zaman açık ekranda görünecek, ancak OLED yanmasını önlemeye yardımcı olmak için hafifçe görünüp kaybolacak. Herhangi bir bildirim, yaklaşık 10 saniye sonra kaybolmadan önce her zaman açık ekran etkinken ekranın altında açılacak.

iphone 14 pro max klone

iPhone 14 Pro ve Pro Max’in, Apple’ın potansiyel olarak 100 dolarlık bir fiyat artışını haklı çıkarmak için kullanabileceği yükseltmelerin çoğunu alacağı söyleniyor. Apple’ın planı ne olursa olsun, bunu öğrenmek için daha fazla beklememiz gerekmeyecek. Apple’ın Far Out etkinliği 7 Eylül’e sadece birkaç gün kaldı.

Apple Watch Pro premium saati 900 dolar fiyat etiketine sahip olabilir