Ana sayfa Apple iPhone 11 Türkiye fiyatı sızdı!

iPhone 11 Türkiye fiyatı sızdı!

iPhone 11 Türkiye fiyatı yavaş yavaş belli olmaya başladı. iPhone 11 alınabilir seviyede olacakken, iPhone 11 Pro ve Pro Max fiyatı ile can yakacak.

Apple’ın geçtiğimiz günlerde tanıtmış olduğu iPhone 11, iPhone 11 Pro ve iPhone 11 Pro Max modelleri fiyat konusunda Amerikalıları üzmese de bizleri kara kara düşündürmeye başlamıştı. iPhone Xr’ın Türkiye fiyatında yapılan 1.000 TL‘lik indirim yeni nesil iPhone’ların uçuk fiyatlar ile gelmeyeceğinin sinyallerini vermişti.

iPhone XR Türkiye fiyatı düştü!

Herkesin merakla beklediği iPhone 11, iPhone 11 Pro ve iPhone 11 Pro Max modellerinin Türkiye fiyatları yavaş yavaş belli olmaya başladı.

Gelen bilgilere göre;

  • iPhone 11 64 GB Türkiye fiyatı 7.299 TL
  • iPhone 11 Pro 64 GB fiyatı 10.999 TL
  • iPhone 11 Pro Max 64 GB fiyatı ise 11.999 TL olacak.

Fiyatlandırma konsunda doları 7 alan Apple, bu fiyatlar ile ülkemizde başarılı olabileceğini sanıyorsa maalesef ki yanılıyor. Olması gereken fiyatlarından 2.500 TL daha yüksek olan iPhone 11 modelleri, hala iPhone X’un tasarım hatlarını kullanıyor. Eğer iPhone yükseltmek istiyorsanız kesinlikle ama kesinlikle bana göre ara seri olan iPhone 11’i pas geçmelisiniz.

iPhone 11 Türkiye

Apple asıl inovasyonlarını 2020 yılında tanıtacağı modellerinde yapacak gibi görünüyor. İlk defa “S” serisi ile tasarım değişikliğine gideceği söylenen Apple, bakalım bu nesil nasıl bir satış performansı sergileyecek?

YORUM YAPIN

Lütfen yorumunuzu girin!
Adınızı buraya girin

DG TV

Dosya Konusu

instagram şifre kırma 2020

Instagram şifre kırma ve Instagram hesap çalma mümkün mü?

Instagram şifre kırma ve Instagram hesap çalma mümkün mü? Instagram hesabı çalmaya çalışmadan önce sizleri haberimize alalım. Instagram kullanımı artık Facebook’u geçmiş durumda. En...

Son Haberler