Ana SayfaAppleiPhone 11 kanlı canlı sızdı!

iPhone 11 kanlı canlı sızdı!

Eylül ayında tanıtılacak olan iPhone 11 hakkında yeni sızıntılar gelmeye devam ediyor. iPhone XI şimdi de videoda ortaya çıktı.

Apple, Eylül ayının 2. haftasında düzenleyeceği etkinlikte merakla beklenen yeni nesil iPhone modellerini tanıtacak. iPhone XI, iPhone XI Pro ve iPhone XI Pro Max olmak üzere üç farklı model tanıtacak olan Apple, kamera konusunda bu yıl modaya uyacak ve üçlü kamera kamera kurulumuna geçiş yapacak.

Samsung Galaxy S10 Türkiye fiyatı dibi gördü!

iPhone XI Pro Max modelinde Apple Pencil desteği de sunacak olan firma, etkinliğe sayılı günler kala sızıntıların gelmesini diğer firmalar gibi engelleyemedi. Bugün ise hakkında çok yazılıp çizilen iPhone XI modeli hakkında video internete servis edildi.

Çin’in Twitter’ı olarak bilinen Weibo’da ortaya çıkan iPhone XI, bu zamana kadar gelen sızıntılar ile örtüşüyor. Çalışır vaziyette görünen iPhone 11 modeli, maalesef ki kamera yerleşimi konusunda büyük hayal kırıklığı yaratacak gibi görünüyor.

Üçlü kameraları kare şeklinde konumlandıracak olan Apple, tasarım konusunda maalesef ki çuvallayacak. 2019 yılında hala serçe parmağı kalınlığında çentik kullanan firma, düşen iPhone satışlarının önüne bu model ile de geçemeyecek. Peki, siz bu iPhone modelinin tasarımını beğendiniz mi?

iPhone 11 böyle görünecek!

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

EN ÇOK OKUNANLAR

DOSYA KONUSU

WordPress Hosting