Samsung Galaxy A91 kamerası ile fark yaratacak!

Samsung Galaxy A91

Samsung Galaxy A91 tam 108 Megapiksel çözünürlüğündeki kamerası ile Galaxy Note 10 modelini bile geride bırakacak gibi görünüyor.

Samsung, büyük ses getiren Galaxy A ailesine yeni üyeler eklemeye devam ediyor. Geçtiğimiz günlerde Galaxy A90’dan sonra şimdi de Güney Koreli teknoloji devinin 2020 yılındaki planları ortaya çıktı. Söylenene göre; Galaxy A91 olarak isimlendirilecek olan bu model kamerası ile farkını ortaya koyacak.

Samsung Galaxy A91 kamerası nasıl olacak?

Gelen bilgilere göre telefonda; 108 Megapiksel çözünürlüğünde kamera yer alacak. Bu kameraya 16 Megapiksel ultra geniş + 5 Megapiksel 5x optik zoom yapan kamera ve 12 Megapiksellik kamera eşlik edecek.

Samsung Galaxy S10 Türkiye fiyatı dibi gördü!

Kutusundan 45W hızlı şarj desteği ile çıkacak olan telefon muhtemelen 5G desteğine de sahip olacak. Gücünü yeni nesil Exynos yonga setinden ve minimumda 6 GB RAM’den alacak olan telefon, Samsung’un amiral gemisi modellerine resmen kafa tutacak gibi görünüyor.

Fiyat konusunda ise bu telefonun eğer Türkiye’de satışa sunulursa 5.000 TL barajını aşacağını söyleyebilirim. Özellikle kamera konusunda 108 Megapikselin işin içerisine giriyor olması fiyatı direkt yükseltecektir.

Bakalım Samsung merakla beklenen Galaxy A ailesinin yeni üyesini ne zaman tanıtacak ve hangi ülkelerde satışa sunacak?

Samsung Galaxy A91