Ana sayfa Akıllı Telefon iPhone 11 farklı isimlerle gelecek

iPhone 11 farklı isimlerle gelecek

Tüm Apple hayranlarının büyük bir merakla beklediği iPhone 11 farklı isimlerle kullanıcıyı karşılayacak. Bir Twitter kullanıcısı tarafından yapılan paylaşımda yeni iPhone cep telefonlarının isimleri netleşti. İşte haberimizin detayları.

Gelen son bilgilere göre Apple’ın iPhone 11 programında yer alacak XR modeli iPhone olarak isimlendiriliyor. Ayrıca 3 kameralı bir üst segmentin ise iPhone Pro olarak belirlenmesine karar verildiği söyleniyor. Apple şirketinin iPhone cep telefonunda Pro ibaresini kullanması ise bir pazarlama taktiği olarak görülüyor.

iPhone 11 farklı isimlerle satışa sunuluyor

Apple şirketinin yeni iPhone modellerinde kullanacağı değişiklikler sadece bunlarla sınırlı değil. Ayrıca hassas iç mekan konumlandırması ve güçlü 7 nanometrelik A13 işlemcisi ve iki taraflı kablosuz şarj için yeni antenleri bulunuyor.

Şirketin 2020 yılında çıkaracağı bu cihazlarla ilgili hem isim bakımından hem de özellikler bakımından birçok dedikodu bulunuyor. Bunların hiçbirisinin aslı olmamakla birlikte, şirket dedikodulara muhtemelen kasıtlı olarak izin veriyor. Bu sayede ürünün reklamı da yapılmış oluyor.

2020 yılında gelecek olan iPhone 11 serisi ile ilgili siz neler düşünüyorsunuz? Fikirlerinizi yorumlar bölümünden bizlere aktarabilirsiniz.

Galaxy Note 10+ vs iPhone XS Max karşılaştırması

YORUM YAPIN

Lütfen yorumunuzu girin!
Adınızı buraya girin

DG TV

Dosya Konusu

instagram şifre kırma 2020

Instagram şifre kırma ve Instagram hesap çalma mümkün mü?

Instagram şifre kırma ve Instagram hesap çalma mümkün mü? Instagram hesabı çalmaya çalışmadan önce sizleri haberimize alalım. Instagram kullanımı artık Facebook’u geçmiş durumda. En...

Son Haberler