Ana Sayfa Donanım iPad Mini ve iPad İçin Logitech'den Yeni Klavye Setleri

iPad Mini ve iPad İçin Logitech’den Yeni Klavye Setleri

Logitech iPad ve iPad Mini için özel olarak üretilmiş Keyboard Folio ve Keyboard Folio mini  ile tablet aksesuarları serisini genişletti.  

Bluetooth ile iPad’inize bağlanan Logitech Keyboard Folio, ekran tuşlarıyla yazmanın zorluğunu ortadan kaldırıyor, fonksiyonel kısayolları ve geleneksel tam boyutlu tuşları ise kullanım kolaylığı sunuyor. Logitech Keyboard Folio

Tabletinizin hasar riskini en aza indiren, estetik ve kullanım kolaylığını bir araya getiren Logitech Keyboard Folio, kişisel stilinizi de yansıtabilmeniz için sofistike malzemeleri endüstriyel tasarımla buluşturuyor. Manyetik kilitler, tabletinizi taşırken oluşabilecek hasar riskini en aza indiyor. İki farklı açıda kullanım imkanı sunan stand özelliği,  iPad ve iPad mini’nizin en uygun açıda durmasını sağlıyor. iPad ya da iPad mini’nizi aktif hale getirmek için kapağı açmanız, uyku moduna almak için ise kapağı kapatmanız yeterlidir.

Nisan 2013’te Avrupa’da satışa çıkması planlanan Logitech Keyboard Folio’nin tavsiye edilen perakende satış fiyatının 99.99 €, Mayıs 2013’te Avrupa’da satışa sunulması planlanan Logitech Keyboard Folio mini’nin ise tavsiye edilen perakende satış fiyatının 79.99 € olması bekleniyor.

Ali Yavuz ŞAHİNhttp://www.donanimgunlugu.com
Uzun yılardır teknoloji meraklısı

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

EN ÇOK OKUNANLAR

1,897BeğenenlerBeğen
1,001TakipçilerTakip Et
13,900AbonelerAbone

DOSYA KONUSU

Hosting