Ana SayfaApple5. Nesil iPad Yavaş Yavaş Detaylanmaya Başlıyor!

5. Nesil iPad Yavaş Yavaş Detaylanmaya Başlıyor!

Geçtiğimiz günlerde yayınladığımız 5. Nesil iPad arka kasa resminin yenileri gelmeye başladı. Yavaş yavaş şekillenen iPad 5’in tanıtım tarihi de değişiklik gösterebilir.

Birkaç gün önce yayınladığımız iPad 5’in arka panel resmine bugün yenileri eklendi. İlk resimde gördüğümüz yeni ürünün arka kasası mini’ye oldukça benzer bir yapıdaydı. Bugün ortaya çıkan resimlerde bunu doğrular nitelikte. 9.7 inç ekrana sahip olacak yeni iPad’in resimdeki modeli muhtemelen 4G destekli bir model olacak. Bu bölüm kasanın üst tarafında plastik bölme ile işaretlenmiş. Buna ek olarak yeni iPad’in kasası eski ürünlere göre boyut açısından bir hayli küçük olacak. Daha ufak bir çerçeve yapısı kullanacak olan Apple 9.7 inç ekranı daha ufak bir kasaya sığdırabilmiş anlaşılan.  iPad 5 001
Bu yeni ürünün tanıtılacağı tarihte ise ufak bir sapma yaşanabilir. Normalde Apple yeni tabletini her yılın Mart ayında tanıtıp Nisan ayında satışa çıkartıyordu. Bu yıl ise bir değişiklik yaşanabilir. Gelen dedikodulara bakılırsa Apple geçtiğimiz günlerde ortaya çıkan 28 GB’lık 4. Nesil tabletini Mart ayında tanıtacak ve Nisan ayında kullanıcıların beğenisine sunacak. Normal Tablet PC tanıtım döngüsü ise bu yıldan itibaren Eylül ayına kaydırılarak devam edecek. Tabii ki bunların hepsi birer dedikodu ve önümüzdeki günlerde neler olacağını bekleyip göreceğiz.

iPad 5 002

- Reklam -

iPad 5 003

- Reklam -
Ali Yavuz ŞAHİNhttp://www.donanimgunlugu.com
Uzun yılardır teknoloji meraklısı

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

EN ÇOK OKUNANLAR

1,897BeğenenlerBeğen
1,001TakipçilerTakip Et
13,900AbonelerAbone

DOSYA KONUSU

Hosting