iOS 13 güncellemesi için geri sayım başladı!

iOS 13 güncellemesi için geri sayım başladı. Apple’ın şimdiden iOS 13 sürümünü test ettiği ortaya çıktı. Peki, iOS 13 ilk ne zaman duyurulacak ve kullanıcılara ne zaman sunulacak?

Apple, iOS 12 güncellemesi ile iOS 11’in tüm hatalarını gidermeyi başarmıştı. Hatta iOS 12 ile eski iPhone’lar bile hızlanmıştı. Apple’ın güncelleme konusundaki istikrarının 2019’da da devam etmesi bekleniyordu. Bugün ise bu beklentilerin olumlu sonuçlanacağına yöneliki bir gelişme yaşandı.

Cupertino merkezli firmanın, iOS 13 güncellemesinin testlerine şimdiden başladığı ortaya çıktı. iOS 13 yüklü bir cihaz üzerinden sisteme girildiği tespit edilen bir cihaz ortaya çıktı. Peki, iOS 13 nasıl olacak? Apple bu güncelleme ile nasıl yenilikler sunacak?

iOS 13 güncellemesi nasıl olacak ve ne zaman yayınlanacak?

iOS 13, ilk olarak WWDC 19 etkinliğinde yani Haziran ayında tanıtılacak. Geliştiricilerin beğenisine Beta olarak sunulacak olan iOS 13, Eylül ya da en geç Ekim ayının başında iPhone ve iPad sahiplerinin indirimine sunulacak.

Apple App Store ile 2019’a rekorla girdi!

Bildiğiniz gibi Apple, yeni iPad Pro ile bilgisayarları öldürmeye kararlı. Yepyeni tasarım ve Apple A12X Bionic işlemcinin performansı ile PC sahiplerini kıskandıran iPad Pro, birçok eksik özelliğe sahip. Apple, muhtemelen iOS 13 ile direkt olarak hedefleri arasına iPad Pro’yu alacak ve bu modeller için yeni özellikler sunacak.

iOS 13 güncellemesi

iPhone modellerinin artık OLED ekrana geçmesinin ardından Apple cephesinden siyah tema seçeneği beklenmeye başlanmıştı. Apple muhtemelen iOS 13 ile siyah tema seçeneğini sisteme ekleyecek. Bir diğer ve son tahminimiz ise; yeni iPhone ile Always on Display özelliği sisteme eklenecek. iOS 13 ile bu alan özelleştirilebilecek.

YORUM YAPIN

Lütfen yorumunuzu girin!
Adınızı buraya girin