Ana sayfa Akıllı Telefon 2000 TL altı en iyi akıllı telefonlar – 2019 Ocak

2000 TL altı en iyi akıllı telefonlar – 2019 Ocak

Yeni yılla birlikte akıllı telefon sektöründe de ufak kıpırdanmalar başladı. Peki 2000 TL’ye alınabilecek en iyi akıllı telefonlar hangileri? İşe bu sorunun yanıtı.

2018, ekonomik açıdan pek de parlak bir yıl olmadı. Özellikle de senenin ikinci yarısında döviz kurunda yaşanan artık, başta akıllı telefon pazarı olmak üzere pek çok sektörü olumsuz etkiledi.

Yılın sonlarına doğru dolar kuru 5.1TL seviyelerine kadar gerilese de şu aralar 5.4TL’nin üzerinde seyrediyor. Yeni yıla girmemizle birlikte doların tekrardan yükseliş trendine girmesi, ister istemez akıllara aynı soruyu getiriyor. Akıllı telefon fiyatları artacak mı?

Xiaomi Mi 9 özellikleri kesinleşti

Açıkçası telefon fiyatlarında şimdilik bir artış söz konusu olmaz. Çünkü pek çok üretici, dolar yükseldiği zaman yaptığı zamları geri çekmedi. Yani hali hazırda akıllı telefon fiyatları, olması gerekenden çok daha yüksek.

Peki bu şartlar altında 2000 TL’ye alınabilecek en iyi akıllı telefonlar hangileri? Bu yazımızda 2000TL’den daha az bir meblağ ödeyerek, satın alabileceğiniz en iyi akıllı telefonlar listesini sizlerle paylaşacağız.

2000 TL altına alınabilecek en iyi akıllı telefonlar

Galaxy A6 Plus

Yonga Seti: Snapdragon 450
RAM: 4GB
Dahili Depolama: 64GB
Batarya: 3500 mAh
Kamera: 16MP + 5MP / 24MP
Ortalama Fiyat: 1850 TL

YORUM YAPIN

Lütfen yorumunuzu girin!
Adınızı buraya girin

DG TV

Dosya Konusu

ESET NOD32 Antivirus yazılımı ile tehlikelere karşı korunun!

ESET, NOD32 Antivirus yazılımıyla sizi güncel tehlikelere karşı korumayı vadediyor. Ürünün kutusunun içinden çıkan kod ile yazılımı rahatlıkla kurabiliyor ve ardından güncelleyebiliyorsunuz. Sonrasında, tehlikelerle...

Son Haberler