INSTAX Pal ile tanışmaya hazır olun

INSTAX Pal

Fujifilm, çok sevilen INSTAX fotoğraf makinesi serisinde bir yeniliğe imza atıyor. INSTAX’ın fotoğraf makinesi serisinde yeni bir kategori oluşturarak, piyasaya sunmaya hazırlandığı dijital kamera INSTAX Pal, küçük anlara anlam katmak isteyen kullanıcılara benzersiz bir deneyim sunuyor.

 1998 yılında INSTAX markası altında şipşak fotoğraf sistemi ve ürünlerini piyasaya sürmeye başlayan Fujifilm, bu yıl  25. yılını kutluyor. Şimdiye kadar şipşak fotoğraf makinelerine ve baskı fonksiyonuna sahip akıllı telefon yazıcılarına ağırlık veren INSTAX, ilk kez yalnızca fotoğraf çekimine yönelik dijital bir kamerayı satışa sunmaya hazırlanıyor.

Hayattaki küçük ve önemli anların kolayca kaydedilmesine olanak tanıyan avuç içi boyuttaki dijital kamera INSTAX Pal, fotoğraf deneyimine yeni bir soluk getiriyor. Akıllı telefon yazıcılarıyla (“INSTAX Link serisi”) da birlikte çalışabilen cep boy tasarıma sahip dijital kamera, fotoğrafları Bluetooth aracılığıyla doğrudan akıllı telefonuna, özel INSTAX Pal akıllı telefon uygulamasına gönderebiliyor.

INSTAX Pal

Kullanıcılar hazır olduklarında, INSTAX Link serisi yazıcıları veya INSTAX mini Evo ve INSTAX mini LiPlay hibrit kameralarını kullanarak en sevdikleri görüntüleri, mini, SQUARE veya WIDE formatlarından istediklerini seçerek, basabiliyor. INSTAX Pal ile dijital INSTAX görüntüleri oluşturarak, akıllı telefonda kaydedip daha sonra sosyal medyada paylaşmak da mümkün.

Geniş açı mercek, uzaktan çekim ve aralıklı çekim özellikleri

Tek elle kolayca fotoğraf çekilmesine olanak tanıyan cebe sığacak kadar küçük bu dijital kamera, geniş açılı lensi sayesinde grup fotoğraflarında mükemmel sonuçlar veriyor. Cihazın heyecan verici özellikleri bununla da sınırlı değil.

INSTAX Pal

Özel akıllı telefon uygulaması üzerinden kullanılabilen Uzaktan Çekim özelliği ile kullanıcılar, fotoğrafa dahil olabiliyor. Uygulama, kullanıcıların INSTAX Pal ile fotoğraf çekmeden önce akıllı telefonları ile görüntü kompozisyonunu kontrol etmelerine de olanak tanıyor.

Aralıklı Çekim özelliği ise kullanıcının 3 saniyelik aralıklarla sürekli çekim yapabilmesine imkan tanıyor. Bunlar daha sonra uygulamada düzenlenerek en iyi çekim seçilebiliyor.

INSTAX Pal

INSTAX Animasyon özelliği ise birden fazla görüntüyü “flipbook” tekniğine benzer şekilde tek bir videoda birleştiriyor. Kullanıcılar bu INSTAX Animasyonlarını QR kodlu INSTAX baskıları haline getirebiliyor.

Videoyu oynatmak için ise QR kodunu taratmak yeterli oluyor. L [Link] Modu ile kullanıcılar, INSTAX Pal’ı Bluetooth aracılığıyla doğrudan INSTAX Link serisi yazıcılara bağlayabiliyor. Daha sonra görüntüler, tıpkı diğer şipşak fotoğraf makinelerimizde olduğu gibi, çekilir çekilmez otomatik olarak yazdırılıyor.

Çok amaçlı çıkarılabilir halka ise askı, basit bir vizör veya uzaktan çekim sırasında kamera standı olarak kullanılabiliyor. Ayrıca kullanıcılar, istedikleri sesleri kaydederek kameranın deklanşör öncesi sesi olarak ayarlayarak deneyimlerine kişisel bir dokunuş katabiliyor.

İddia: Yeni iPad Pro’lar ince çerçeveli olacak

 


Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir