Ana SayfaGenelHuawei Next Image 2020'de büyük ödül 10.000 TL! Fotoğrafı çek ödülü kap!

Huawei Next Image 2020’de büyük ödül 10.000 TL! Fotoğrafı çek ödülü kap!

Huawei’nin dünyanın en büyük fotoğrafçılık yarışması olan Huawei Next Image 2020 için geri sayım başladı. Ödül tam 10.000 TL!

Huawei, geçtiğimiz yıl 520 binden fazla katılımcı ile dünyanın en büyük fotoğrafçılık yarışması olan Huawei Next Image 2020’yi duyurdu. Tüm Huawei akıllı telefon kullanıcılarının katılabileceği bu yarışma, tüm dünyadan fotoğraflara ev sahipliği yapacak. Toplamda 6 farklı kategori altında düzenlenecek olan bu yarışmada ödüller ise birbirinden güzel. Büyük ödülün 10.000 TL olduğu yarışmada katılımcılara birbirinden güzel hediyeler de verilecek.

Katılımcılara verilecek olan ödüller!

Yarışmada 3 katılımcıya Büyük Ödül olan 10 bin dolar, Huawei P40 Pro (8 GB + 256 GB) akıllı telefon ve elektronik ödül sertifikası, 15 kişiye “Kategorinin En İyileri” alanında 1000 dolar para ödülü, Huawei P40 Pro (8 GB + 256 GB) akıllı telefon ve elektronik ödül sertifikası, Umut Vadedenler kategorisinde 50 katılımcıya Huawei P40 Pro (8 GB + 256 GB) akıllı telefon ve elektronik ödül sertifikası ve Mansiyon Ödülleri kategorisinde de 5 katılımcıya Huawei P40 Pro (8 GB + 256 GB) akıllı telefon ve elektronik ödül sertifikası verilecek.

Huawei Next Image

Yarışmaya katılabileceğiniz kategoriler

1. Yüzler, telefonun porte modunu kullanarak yaratıcı bir şekilde çekilen fotoğrafların yükleneceği kategori.

2. İyi Geceler, düşük ışıkta Huawei telefonların eşsiz gece modunu kullanarak yakalanan gece manzaralarını yükleyebileceğiniz kategori.

3. Merhaba Hayat! kategorisinde, günlük hayatta kullanıcıları etkileyen duygusal veya ilham verici bir sahneyi anlatan fotoğraflar yer alacak.

4. Yakın Uzak kategorisinde, Huawei telefon kameralarında telefoto lens, süper geniş açılı lens ya da makro çekim lensi gibi özellikleri kullanarak yeni bir deneyim yakalanan fotoğraflara yer verilecek.

5. Öykücü kategorisinde yarışacak olanlar en az 3 en fazla 9 fotoğraf ile bir hikayeyi anlatacaklar.

6. Live Moments, katılımcıların hayata karşı olumlu hikayelerini 10 dakikalık videolar ile sergileyebilecekleri kategori.

Yarışmaya buradan katılabilirsiniz.

Huawei MatePad T8 tablet inceleme

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

EN ÇOK OKUNANLAR

DOSYA KONUSU

WordPress Hosting