Ana Sayfa Donanım Philips PFL4508 ve PFL5008 Smart TV Serisini Satışa Sunuyor

Philips PFL4508 ve PFL5008 Smart TV Serisini Satışa Sunuyor

Philips PFL4508 serisi ve Philips PFL5008 serisi, Avrupa ve Rusya ile birlikte Türkiye’de de 2013 yılının ikinci çeyreğinde piyasada olacak.  

Philips PFL4508 serisi, 81 cm’den (32 inç) 140 cm’ye kadar (55 inç’), farklı ekran boyutlarına sahip. Çekici bir tasarıma sahip PFL4508 TV’ler, ekranın çevresindeki çok ince alüminyum çerçeve ve koyu gümüş alüminyumdan yapılmış zarif ayaklıkla farkını gösteriyor.

Entegre Wi-Fi sayesinde, yeni 3D-TV’ler, Philips Smart TV hizmetlerine ve uygulamalarına kolay kablosuz erişim sağlıyor. Wi-Fi Miracast ve Philips My Remote desteği, bağlı mobil cihazlarla kolay içerik paylaşımına olanak veriyor. Opsiyonel bir USB web kamerası sayesinde kullanıcılar, Skype görüntülü aramaların keyfini televizyonun geniş ekranında çıkarabiliyor.

Bütün Philips PFL4508 modelleri, 3D Max özellikli. Aktif deklanşörlü gözlük teknolojisinin desteği sayesinde, 3D filmleri çarpıcı Full HD çözünürlükle görüntüleniyor. Ayrıca kullanıcıların 3D içeriğini kendi zevklerine göre özelleştirebilmesi için 2D-3D dönüşümü ve 3D Derinlik ayarlaması özellikleri bulunuyor.Philips_smart_tv

Aynı görüntü içerisinde hem derin siyahlar hem de canlı renkler

Cihazda panelin kontrastını optimize etmek için, PFL4508 serisi TV’lerde ekranda gösterilen içeriğe göre Edge LED arka ışığını kısan ve böylece aynı görüntü içerisinde hem derin siyahları hem de canlı renkleri verebilen Micro Dimming özelliği bulunuyor.

Ayrıca 4500 serisi Philips TV’ler, ses kalitesi ve görüntü kalitesinin uyumlu çalışmasını sağlıyor. 20 Watt’lık çıkışa sahip, güçlüSmart Stereo hoparlörler, zengin ve geniş bir ses çıkışı sağlamak için TV’nin kompakt gövdesine mükemmel uyum sağlıyor.

2 taraflı Ambilight özelliği ilk kez Philips 5000 serisinde!

Tüketiciler tarafından büyük ilgi gören 2 taraflı Ambilight özelliği, artık bütün Philips PFL5008 TV’lerde de mevcut. Buna ek olarak, Philips Smart TV hizmetlerine kablosuz erişim için yerleşik Wi-Fi gibi daha pek çok – sınıfının en iyisi – özellik ve fonksiyonlarla birlikte geliyorlar. Diğer bağlı mobil cihazlarla içerik paylaşımını kolaylaştırmak için Wi-Fi Miracast ve Wi-Fi Akıllı Ekran desteği sağlanırken, ayrıca yeni 5000 Serisi Philips TV’ler, opsiyonel bir USB kamerası kullanarak Skype video konferansları için de ideal.

PFL5008’in panelleri, ekranın altındaki küçük gümüş renkli folyoyla uyumlu. Siyah zımparalanmış çelikten yapılmış çok küçük bir çerçeve içerisindeki modelin tasarımı, gümüş renkli alüminyumdan yapılmış, sade ve açık, U şeklindeki bir ayaklıkla tamamlanıyor.

Bütün PFL5008 serisi TV’lerde pasif 3D teknolojisine dayalı Easy 3D özelliği bulunuyor. Bu özellik 2D-3D dönüşümü3D Derinlik ayarı sunuyor ve çift görüntülü oyunlara olanak veriyor. Yüksek hareket netliği için 300Hz Mükemmel Hareket Hızı ve derin siyahlar ve canlı renklerle gelişmiş kontrast için Micro Dimming dahil olmak üzere daha pek çok harika görüntü kalitesi özelliği sunuluyor.

Dört bir yanınızı saran bir multimedya deneyimi sunmak için PFL5008 serisi modellerde, optimize edilmiş ve genişletilmiş bas ses üretimini destekleyen Ambi-wOOx güçlü stereo hoparlörler de bulunuyor.

Süleyman Sertkayahttp://www.donanimgunlugu.com
Üniversite'nin ardından kendini Bilgi İşlem sektöründe bulan Süleyman şimdilerde Donanım Günlüğü'ne dışarıdan destek veriyor. Donanım konusunda uzman olan yazarın çözemeyeceği sorun yok.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

EN ÇOK OKUNANLAR

1,897BeğenenlerBeğen
1,001TakipçilerTakip Et
13,900AbonelerAbone

DOSYA KONUSU

Hosting