Ana sayfa Gundem Instagram'a Hikayeyi Paylaşma Özelliği Geldi

Instagram’a Hikayeyi Paylaşma Özelliği Geldi

Instagram’ın meşhur özelliği hikayeler bir başka güncellemeyle karşımızda. Hikayeyi paylaşma özelliğiyle artık ekran görüntüsü almanız gerek kalmayacak.

İlk kez Snapchat’le birlikte ünlenen özellik: hikayeler. Bildiğiniz gibi hikayeler son dönemde fazlasıyla Zuckerberg’in ilgisini çekti ve Instagram’dan WhatsApp’a kadar pek çok mecrada kendine yer buldu. Özellik, Facebook ve WhatsApp’ta istenen düzeyde ilgi görmese de Instagram’da oldukça sık kullanılan bir özellik şu günlerde. Dolayısıyla geliştirici ekibi arkası arkasına güncellemeleri sıralıyor. Yeni filtreler, eğlenceli efektler ve cevap vermenin ardından hikayeyi paylaşma özelliği de bu kafilenin arasına katıldı.

Bundan böyle bir hikayeyi başka birisi görsün istiyorsanız ekran görüntüsü almanıza gerek kalmayacak, hikayenin altından doğrudan başka birine gönderebileceksiniz. Elbette paylaşan kişinin kullanıcı profili gizliyse ve gönderdiğiniz kişi onu takip etmiyorsa hikayeyi göremeyecek. Ve tabii ki hikaye silindiğinde mesajlardan da gözükemez bir hal alacak.

Güncellemenin sırayla verildiği söylendi, dolayısıyla uygulamanız güncellenmediyse bile kısa zaman içinde güncellenecektir.

instahare

YORUM YAPIN

Lütfen yorumunuzu girin!
Adınızı buraya girin

DG TV

Dosya Konusu

En çok like alan Instagram paylaşımları 2020

2020 yılında en çok like alan Instagram paylaşımları hangileri? İşte günümüzün en popüler sosyal medya kanalındaki, en popüler paylaşımlar. Son birkaç yıldır Instagram kullanıcılarının sayısı...

Son Haberler