Instagram profil büyütme: 2020 Instagram takipçi kasma ve kazanma!

Instagram profil büyütme: 2020 Instagram takipçi kasma ve kazanma!

Instagram’da daha fazla beğeni ve takipçiye sahip olmak için Instagram profil büyütme işlemini nasıl yapacağınızı anlatıyoruz.

Popüler sosyal medya platformu olan Instagram, kişilerin daha fazla takipçi ve beğeni sayısına ulaşmak istemek gibi egoist duyguları ön plana çıkardı. İnsanın doğası gereği beğenilmek ve takdir görmek gibi güdülerini harekete geçiren Instagram’da, takipçi ve beğeni kasmak günden güne zorlaştı. Peki, değişen algoritmalara rağmen Instagram profil büyütme işlemi nasıl yapılıyor?

Instagram profil büyütme: 2020 Instagram takipçi kasma ve kazanma!

Instagram için takipçi ve beğeni satan onlarca site bulunuyor. Ancak bu sitelerden alınan takipçi ve beğeniler çoğu zaman organik olmuyor. Yani sizi bot hesaplar veya o havuzda yer alan hesaplar takip ediyor ancak etkileşim olmadığı için beğeni sayılarınızda artış yaşanmıyor. Organik olarak hem takipçi hem beğeni kazanmak için Instagram takipçi hilesi gibi uygulamalardan uzak durmanız gerekiyor.

Instagram fotoğraf indirme: Instagram’da fotoğraf nasıl indirilir?

Özgün içerikler üreterek veya fotoğraf konusunda kendinizi geliştirip daha profesyonel göze hoş görünen fotoğraflar çekerek, Instagram Keşfet bölümünde kendinizi gösterebilirsiniz. Fotoğraf veya video paylaşırken ise hashtag kısmına popüler ve ilgili hashtagleri de yazmanız gerektiğini belirtelim. Bu hashtag’lerin bir kısmına aşağıdan ulaşabilirsiniz.

Popüler Instagram etiketleri 2020

#love #TFLers #tweegram #photooftheday #20likes #amazing #smile #follow4follow #like4like #look #instalike #igers #picoftheday #food #instadaily #instafollow #followme #girl #iphoneonly #instagood #bestoftheday #instacool #instago #all_shots #follow #webstagram #colorful #style #swag #fun #instagramers #food #smile #pretty #followme #nature #lol #dog #hair #onedirection #sunset #swag #throwbackthursday #instagood #beach #statigram #friends #funny #blue #life #art #instahub #photo #cool #pink #bestoftheday #clouds #insta

Instagram profil büyütme: 2020 Instagram takipçi kasma ve kazanma!

Bir diğer takipçi ve beğeni kasma yöntemi ise profilinizi işletme hesabına çevirmek. İşletme hesabına çevirip bir de Facebook hesabınız ile bağladığınız zaman, gönderilerinizi ücret karşılığında ön plana çıkarabiliyorsunuz. Yaptığımız testler sonucunda 14 TL gibi bir bütçe ayırarak 2 gün içerisinde sıfırdan yaklaşık 250 beğeniye kadar organik beğeni elde ettiğimizi belirtelim. Öne çıkarılan bu gönderilerin Instagram Keşfet bölümünde veya sponsorlu olarak ana ekranda göründüğünü belirtelim.