Instagram beğeni hilesi yapma

instagram beğeni hilesi 2019 1

#İŞBİRLİĞİ

Instagram’da popüler olmanın yolu gönderilerinizin çok like almasından geçiyor. Peki kolay yoldan like almak mümkün mü? Bu sorunun yanıtı Instagram beğeni hilesi 2019 yazımızda.

Günümüzde sosyal medyada popüler olmak önemli bir kriter haline gelmiş durumda. Okul çağındaki çocuklarımız bile paylaştıkları bir gönderinin çok like almasını istiyor. Elbette bu durum kişisel hesaplardan ziyade, açtığımız sayfalar için önemli.

Malum, son dönemde Instagram üzerinden satış yapan sayfa sayısı hayli arttı. Bu sayfaların daha rahat satış yapmasının yolu ise aldıkları beğeni sayısından geçiyor. Peki nasıl oluyor da birkaç gün önce açılan bir satış sayfası, 4 haneli rakamlarda takipçi ve like sayısına sahip olabiliyor? Aslında bu sorunun cevabı son derece basit. Öncelikle takipçi kasma ile ilgili konumuza aşağıdaki yazımızdan göz atmanızı tavsiye ederiz.

Instagram takipçi kasma hilesi için tıklayın

Bu yazımızın konusu ise Instagram beğeni hilesi. Peki takipçi sayınız azken dahi beğeni sayınızın yüksek olması mümkün mü? Dilerseniz şimdi Instagram beğeni hilesi ile ilgili detaylara geçelim.

instagram beğeni hilesi 2019

Instagram beğeni hilesi 2019

İnternet üzerinde Instagram beğeni hilesi 2019 ile ilgili pek çok yazı bulmak mümkün. Bu sayfalarda otomatik beğeniler satılmakta. Beğeni satın aldığınız zaman hesabınızın şifresini vermeniz gerekmeden, paylaştığınız gönderiler otomatik olarak like alıyor.

Örneğin günlük 5 gönderi için 5000 beğeni satın aldınız. Böylece paylaştığınız ilk 5 gönderiniz, kısa süre içerisinde 5000 beğeni alıyor.

Peki bu sistemin riskleri yok mu? Çünkü aldığınız 5000 beğeni anlık olarak geliyor. Sonrasında ise organik beğeniler gelmeye devam ediyor. Dolayısıyla bu durum Instagram tarafından fark edilirse, hesabınız kapatılabilir. Yani risk hayli fazla.

instagram beğeni hilesi 2019 2

Bu beğeni hilesindeki bir diğer risk ise hesabınızın çalınma ihtimali. Çünkü bazı dolandırıcılar hesabınıza like gelmesi için şifrenizi de paylaşmanız gerektiğini söylüyorlar. Eğer bunlara inanırsanız hesabınız tamamen elden gidebilir.

Toparlamak gerekirse Instagram beğeni hilesi 2019 çok zor değil. Eğer paranız varsa, yeni açtığınız hesaba takipçi ve beğenileri yığabilirsiniz. Elbette bunu güvenilir kişilerle yapmak da önemli.

Yoksa ortalık dolandırıcı kaynıyor. Sizden paranızı alıp, hesabınıza hiç takipçi ya da beğeni yollamamaları da muhtemel. O yüzden bu konuda dikkatli olmanızı tavsiye ederiz.