Ana sayfa Dosya Konusu Instagram beğeni hilesi 2020

Instagram beğeni hilesi 2020

Instagram’da kısa süre içerisinde popüler mi olmak istiyorsunuz? Bunun için sizi Instagram beğeni hilesi 2020 yazımıza alalım. İşte detaylar.

Günümüzün en popüler mecralarından birisi de Instagram diyebiliriz. Malum bir zamanlar herkes Facebook’ta vakit geçiriyordu. Fakat zaman kimseye acımıyor. Bir dönem MSN Messenger’ın başına gelen, şimdi de Facebook’un başına geliyor. Bu kaçınılmaz bir durum.

Şimdilerde Instagram’ın Facebook’un yerini aldığını söylemek pek de yanlış olmaz. İnsanların ilgisi Instagram’a kaydığı için bu sosyal medya kanalında popüler olmak da daha önemli bir hal aldı.

Peki Instagram’da popüler olmak için gerekli olan şeyler neler? Aslında son derece basit. Takipçi sayınız ve gönderilerinize aldığınız beğeniler belli bir sayının üzerindeyse Instagram fenomenliğine adım atabilirsiniz. Elbette bu öyle hemen olan bir şey değil.

Instagram sahte haberler

Fakat illegal bazı yöntemler kullanarak hızlı bir şekilde takipçi sayınızı arttırabilir ya da gönderilerinize aldığınız beğeni sayısını belli bir limitin üzerine taşıyabilirsiniz.

Takipçi sayınızı arttırmak için aşağıdaki linke göz atabilirsiniz.

Instagram takipçi sayısını arttırmak için tıklayın

Peki takipçi sayısını arttırmakla tüm sorun çözülüyor mu? Elbette hayır. 1 milyon takipçiniz de olsa gönderileriniz beğenilmiyorsa ters giden birşeyler var demektir. İşte bu yazımızda da gönderilerine nasıl beğeni alacağınızı sizlerle paylaşacağız.

Instagram beğeni hilesi yapma 2020

İnternet üzerinde görmüşsünüzdür. Takipçi ya da beğeni satan yerler mevcut. Peki bunlar gerçek mi? Evet gerçek. Yani gerçekten de aldığınız sayıda takipçi hesabınıza tanımlanıyor. Aynı şekilde gönderilerinize de beğeni tanımlanıyor. Elbette bunun için belli bir gönderi limitiniz bulunuyor. Aldığınız pakete ve ödediğiniz ücrete göre bu tablo değişiyor.

Diyelim ki günde 3 gönderinizin 1000 beğeni almasını istiyorsunuz. Bunun için takribi olarak aylık 200 TL ödemeniz yeterli oluyor. Hatta daha ucuza da paketler bulmanız mümkün.

Peki bu sahte beğeniler daha doğrusu Instagram beğeni hilesi 2020 ne işe yarıyor? Beğeni alan gönderiler daha popüler görüldüğü için organik hesaplar tarafından da ilgi çekiyor.

Yoksa sizin paylaştığınız ve 10 kişinin beğendiği bir gönderiyi keşfetten gelen birisinin beğenmesi pek de olası değil.

Tabi ki herşeyden önce bu durumun illegal olduğunu unutmamanız gerekiyor. Yani bu yüzden hesabınızın Instagram tarafından banlanması da söz konusu olabilir.

YORUM YAPIN

Lütfen yorumunuzu girin!
Adınızı buraya girin

DG TV

Dosya Konusu

Sony, bu telefonla çıkışa geçebilir: Sony Xperia 1 II (Mark 2)

Japon teknoloji devi Sony, bir zamanlar akıllı telefon pazarında fırtına gibi esiyordu. Firmanın Xperia markası, pek çok teknoloji sever tarafından saygıyla karşılanan bir markaydı....

Son Haberler