Ana SayfaFacebookInstagram Mesajlar ile Messenger birleşti!

Instagram Mesajlar ile Messenger birleşti!

Facebook, Instagram Mesajlar ile Messenger uygulamalarını birleştirdi. Tek bir uygulama üzerinden artık daha fazla seçenek sunuluyor.

Sosyal medya devi Facebook’un Facebook Hesap Merkezi özelliğini yayınlayarak Facebook, Instagram ve Messenger’ı birleştirmek istediğini dün sizlere buradaki haberimizde aktarmıştık. Şimdi ise Instagram Mesajları için yeni bir güncelleme duyuruldu. Bu güncelleme ile Instagram Direct ile Facebook Messenger uygulamaları birleşiyor.

Facebook ve Apple savaşı resmi olarak başladı!

Bu güncellemedeki en büyük değişikliklerden biri, Messenger kullanıcılarının artık diğer uygulamayı indirmek zorunda kalmadan Instagram’dakilere ve tam tersine ulaşabilmeleridir. Daha önce de bahsettiğimiz gibi, Instagram DM’leri artık sohbet renklerini ve temalarını özelleştirme, mesajları iletme ve nihayetinde belirli mesajlara cevap verme yeteneğine sahip olacak.

Instagram Mesajlar uygulamasına gelen özellikler

Birlikte İzleyin: Bir video görüşmesi sırasında arkadaşlarınız ve ailenizle Facebook İzle, IGTV, Makaralar (çok yakında!), TV şovları, filmler ve daha fazlasında video izlemenin keyfini çıkarın.

Kaybolma Modu: Görülen mesajların görüldükten sonra veya sohbeti kapattığınızda kaybolacağı bir mod seçin.
Selfie Etiketleri: Sohbette kullanmak için selfie’nizle bir dizi bumerang çıkartması oluşturun.

Özel Emoji Tepkiler: Arkadaşlarınızdan gelen mesajlara hızlı bir şekilde tepki vermek için en sevdiğiniz emojilerin bir kısayolunu oluşturun.

Animasyonlu Mesaj Efektleri: Animasyonlu gönderme efektleriyle mesajınıza görsel bir hava katın.

Mesaj Kontrolleri: Kimlerin size doğrudan mesaj gönderebileceğine ve kimin size hiç mesaj gönderemeyeceğine karar verin.

Gelişmiş Raporlama ve Engelleme Güncellemeleri: Artık Instagram’daki tek mesajlara ek olarak tüm konuşmaları da rapor edebilirsiniz.

Instagram Mesajlar

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

EN ÇOK OKUNANLAR

1,897BeğenenlerBeğen
1,001TakipçilerTakip Et
13,900AbonelerAbone

DOSYA KONUSU

Hosting