Ana SayfaFacebookFacebook Instagram ve Messenger birleşiyor!

Facebook Instagram ve Messenger birleşiyor!

Facebook Instagram ve Messenger uygulamaları tek çatı altında toplanacak. Peki, bu uygulama ile neler yapılabilecek? İşte detaylar.

Facebook, Instagram’ı 2012’de geri aldığından beri, bünyesinde barındırdığı üç hizmeti Facebook Instagram ve Messenger’ı tek çatı altında birleştirmek için kolları sıvadı. Sosyal medya devi Facebook, kullanıcıların bir kullanıcının Facebook hesabı, Messenger ve Instagram arasındaki çeşitli entegrasyonları tek bir yerde hızlı bir şekilde yönetip kontrol edebildiği Hesap Merkezi adlı bir özelliği test ediyor.

Facebook tekel davası ile yüzleşebilir

- Reklam -

Hesap Merkezi, bu üç uygulamanın ayarlar bölümünde yer alacak. Buradan, hikayeleri ve yayınları üç hizmette paylaşmak isteyip istemediğiniz veya Tek Oturum Açmayı etkinleştirmek isteyip istemediğiniz gibi çeşitli entegrasyonları kontrol edebileceksiniz. Bu özellik, kullanıcıların zaten oturum açmışlarsa bu uygulamalarda hızlı bir şekilde oturum açmalarına olanak tanıyacak.

Hesap Merkezi ayrıca, bu üç hizmette adınız ve profil fotoğrafınızdaki değişiklikleri eşitleme seçeneği de sunacak. Bu, kimlik etiketlerinizi ayrı tutarken de yapılabilir. Son olarak, ABD’deki kullanıcılar için Facebook, Facebook Pay bilgilerini Hesap merkezine de senkronize etme özelliğini ekleyecek.

Facebook Instagram

Tüm bu kontrollerin tek bir yerde olması, Facebook’un diğer uygulamaları arasındaki ilişkiyi güçlendirecek. Sosyal medya devi  Facebook hala özelliği test ediyor. Bu nedenle yeni özelliğin gelmesi 2020 yılının sonlarına sarkabilir. Bakalım sosyal medya platformu uygulamalarını tek platformda toplamak için daha farklı girişimlerde bulunacak mı?

Twitter saldırısının detayları belli oldu

- Reklam -

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

EN ÇOK OKUNANLAR

1,897BeğenenlerBeğen
1,001TakipçilerTakip Et
13,900AbonelerAbone

DOSYA KONUSU

Hosting