Ana sayfa Genel Instagram'da anketlere oy verebiliyorsunuz. Peki ya bunu da biliyor musunuz?

Instagram’da anketlere oy verebiliyorsunuz. Peki ya bunu da biliyor musunuz?

İyice düşünmeden hareket etmeyin. Yoksa Instagram’da hayatınız zindan olabilir.

Popüler fotoğraf ve kısa video paylaşım platformu Instagram, bir süre önce kullanıcılarına anket yapabilme ve anketlere oy verebilme imkanlarını sundu. Tahmin edeceğiniz üzere son günlerde birçok kullanıcı anketler hazırlıyor ve bir nevi takipçilerinin nabzını ölçüyor. Bu arada, anketleri o kadar da ciddiye almayan, bunu tiye alma aracı olarak görenler de var.

Bildiğiniz gibi genelde anketlere katılanların kimlikleri gösterilmez. Bu da insanları seçim yaparken fazlasıyla rahat davranmaya iter. Instagram’da ise böyle bir şey yok. Yani seçiminiz ne olursa olsun, verdiğiniz oyu anket yapanlar görebiliyor. Bu sebeple de “Nasılsa hangi seçeneği işaretlediğim görülmez” diye düşünmeyin.

Bir süre önce gelen bilgilerde de platformdaki Hikayeler (Stories) özelliğinin Facebook’a tamamen entegre edileceği bildirilmişti. Yani burada bir hikaye paylaşırken size “Bunu Facebook’ta da aynen paylaşmak ister misin?” diye sorulacak.

instagram oy verenler

Samsung’un katlanabilir telefonu Galaxy X, sınırlı sayıda mı üretilecek?

YORUM YAPIN

Lütfen yorumunuzu girin!
Adınızı buraya girin

DG TV

Dosya Konusu

Türkiye corona virüsü vaka sayısı

Türkiye corona virüsü vaka sayısı – 5 Nisan 2020

Türkiye'de corona virüsü vaka sayısı ve ölüm sayısı günden güne artış gösteriyor. Günlük resmi olarak açıklanan vaka sayılarını sizlere aktarıyor olacağız. Çin'in Wuhan kentinde 2019'un...

Son Haberler