Ana sayfa Akıllı Telefon Infinity Display, Galaxy A serisine geliyor!

Infinity Display, Galaxy A serisine geliyor!

Samsung’un Galaxy S8 ve S8+ ile hayatımıza soktuğu Infinity Display teknolojisi şimdi de Galaxy A serisine geliyor. İşte detaylar.

Samsung’un Mobil Dünya Kongresi’nden yaklaşık olarak 1 ay sonra tanıttığı amiral gemisi modelleri Galaxy S8 ve S8+ tasarımları ile dikkatleri üzerlerine çekmişti. Güney Koreli teknoloji devinin, üst ve alt çerçeveleri daha da incelterek ekran gövde oranını yükseltmesi kullanıcıların da hoşuna gitmişti. Samsung’un Infinity Display ismi ile tanıttığı bu yeni ekran teknolojisinin ikinci durağı ise Note 8 modeli oldu. Geçtiğimiz günlerde tanıtılan Note 8’de aynı S8 ve S8+ gibi Infinity Display’le donatılan ekranı ile dikkatleri üzerine çekmişti.

Peki Samsung’un bu yeni ekran teknolojisi hep üst segment modellerle mi sınırlı kalacak? Yani 2018’de de bu yeni ekran teknolojisini sadece S serisi ve Note serisi modellerinde mi göreceğiz?

Öyle görünüyor ki bu sorunun cevabı hayır. Zira Çin kaynaklı bir habere göre, Samsung önümüzdeki yıl satışa sunacağı Galaxy A serisinde de Infinity Display teknolojisini kullanmayı planlıyormuş. Bilindiği üzere A serisi, Samsung’un orta segmentteki çatı modellerini oluşturuyor. Bu cihazların fiyat bazında Xiaomi ve OnePlus gibi üreticilerin üst segment modellerinden daha pahalı olduğunu da hatırlatalım.

Açıkçası, Samsung’un yeni ekran teknolojisi kullanıcılardan son derece olumlu dönütler aldı. Dolayısıyla, yeni A serisinde bu ekran teknolojisinin kullanılması satışlara da olumlu olarak yansıyacaktır.

YORUM YAPIN

Lütfen yorumunuzu girin!
Adınızı buraya girin

DG TV

Dosya Konusu

Türkiye corona virüsü vaka sayısı

Türkiye corona virüsü vaka sayısı – 5 Nisan 2020

Türkiye'de corona virüsü vaka sayısı ve ölüm sayısı günden güne artış gösteriyor. Günlük resmi olarak açıklanan vaka sayılarını sizlere aktarıyor olacağız. Çin'in Wuhan kentinde 2019'un...

Son Haberler