İlk uyku kulaklığı Philips N7808 tanıtıldı

hy

TP Vision, uyurken kullanıma uygun ilk kulaklığı Philips N7808 kulaklığı tanıttı. N7808, uyku düzenlerini izleyen ve kullanıcı uykuya daldığında bunları kapatan sensörlere sahiptir. 

Philips N7808, firmanın ilk uyku kulaklığı olduğunu belirtelim. TP Vision kulaklıkları üretirken uyku bilimcisi Kokoon ile çalışarak üretti. Kulaklık kullanıcı yavaş yavaş derin bir uykuya daldıkça sesi kademeli olarak kapatan bir mekanizmaya sahiptir. Kulaklıklarda aktif gürültü engelleme desteği bulunmasa da akıllı beyaz gürültü üretiyor.

Philips N7808

Kulaklıklar, kullanıcıyı uyutmaya ve ardından kapatmaya yardımcı oluyor. TP Vision, N7808’in rahatsız uyku sorunlarına mükemmel bir çözüm sunduğunu söylüyor. ANC’nin yokluğunda bile kulaklıklar mükemmel ses yalıtımı sunar. Beyaz gürültü oluşturan akıllı bir gürültü maskeleme özelliği ile birlikte çalışır. Beyaz gürültü, uykuyu bozabilecek dış gürültüdeki ani yükselmeleri yumuşatmaya yardımcı olur.

Philips N7808 uyku kulaklığının ses çıkışı, siz yavaşça uykuya daldıkça otomatik olarak kısılacak şekilde ayarlanabilir. Kulaklıklar, tüm gece takılmalarını kolay ve rahat hale getiren ince bir muhafazaya sahiptir. Küçük armatür sürücülerinin dar tasarımı ve kullanımı, kulaklığa yalnızca 6 mm kalınlığında en küçük profili verir. Kulaklıklar, daha iyi uyku yönetimi için Kokoon uygulamasıyla birlikte çalışır. Kulaklıkta ivmeölçerler ve optik kalp atış hızı monitörü bulunur.

TP Vision’ın Philips N7808 kulaklığı, tek şarjda 10 saate kadar kullanım imkanı sunuyor. Yeni Philips markalı uyku kulaklıkları şu anda 174 dolar başlangıç ​​fiyatıyla satılıyor. Ürün, lansman döneminden sonra 249 dolar olan orijinal fiyatına geri dönecek.

 

Fitbit, akıllı saatleri için yeni bir tansiyon sensörünün patentini aldı