I-Life Zed Air 3 laptop inceleme


i-Life Digital Technology, kısa süre önce uygun fiyatlı ürünleriyle Türkiye pazarına giriş yapmıştı. Donanım Günlüğü olarak, firmanın gerçekleştirdiği ürün tanıtım lansmanında biz de yerimizi almış ve ardından ilk düşüncelerimizi sizlerle paylaşmıştık. Şimdi de i-Life’ın 1399 TL’lik fiyat etiketine sahip modeli I-Life Zed Air 3’ü inceliyoruz.

I-Life Zed Air 3, firmanın yeni tanıttığı laptop PC’ler arasında en üst seviye model olarak dikkatleri üzerine topluyor. Tabii bu PC’nin ilk bakışta en çok dikkat çeken tarafını ince ve şık tasarımı oluşturuyor.

I-Life Zed Air 3 laptop inceleme

Ürünün fırçalanmış ve yanlardan yumuşatılmış bir metal tasarımı var. 12.5mm incelik değeri bulunan laptop, 1.22KG ağırlığında ve dolayısıyla onu rahatlıkla taşıyabiliyor ve istediğiniz birçok farklı yerde kullanabiliyorsunuz.

I-Life Zed Air 3’ün 13.3 inç değerde IPS ekranı var. Bu ekran, FHD çözünürlük sunuyor ve böylelikle bir şeyler izlemek ve okumak için ideal diyebileceğimiz kaliteye merhaba diyorsunuz.

Klavye tarafına baktığımızda ise tuşların birbirlerinden ayrı, geniş tasarımlarla sunulduğunu görüyoruz. Yine de, sağ yan tarafta konumlandırılan enter tuşu biraz alışılmışın dışında.
Cihaz, gücünü Intel Pentium N4200 işlemci ve 3GB RAM’den alıyor. Ayrıca dahili 32GB depolama alanı ve microSD girişi de bulunuyor. Böylelikle daha fazla depolama alanı imkanına sahip olabilirsiniz.

Ekran kartı tarafında Intel HD Graphics başlığını gördüğümüz ürün, oyunlar için hazırlanan bir PC değil, ama yine de isterseniz eski nesil oyunları oynama imkanınız var. Tabii 4800mAh pil normal kullanımda 5-6 saatlik deneyim sunarken, oyun oynadığınızda pil ömrü de daha hızlı tükeniyor.

TP-Link RE305 AC1200 Wi-Fi menzil genişletici inceleme


1 YORUM

YORUM YAPIN

Lütfen yorumunuzu girin!
Adınızı buraya girin