Ana sayfa DG TV Samsung Galaxy A6 Plus'ta ekranı ikiye bölerek birden fazla uygulama çalıştırma

Samsung Galaxy A6 Plus’ta ekranı ikiye bölerek birden fazla uygulama çalıştırma

Tabii ekran faktörü de oldukça önemli. Hele cihazınız büyük bir ekrana sahip ve keskin görüntüler sunuyorsa, bir süreliğine gerçek kayattan kopabilirsiniz. İşte karşınızda Samsung Galaxy A6 Plus ekranı ikiye bölerek birden fazla uygulama çalıştırma!

Akıllı telefonlar için tüm dünyayı avucumuza sığdırıyorlar diyebiliriz. Düşünsenize, filmler, oyunlar, kitaplar, sosyal medya, internet ve çok daha fazlası, yalnızca birkaç dokunuş ötemizde. Tabii ekran faktörü de oldukça önemli. Hele cihazınız büyük bir ekrana sahip ve keskin görüntüler sunuyorsa, bir süreliğine gerçek kayattan kopabilirsiniz. Samsung

Galaxy A6 Plus’ta ekranı ikiye bölerek aynı anda birden fazla uygulama çalıştırma

Samsung’un yeni ürünlerinden Galaxy A6 plus , 6 inch değerde FHD+ çözünürlüklü neredeyse çerçevesiz Super Amoled ekranıyla da dikkatleri üzerine topluyor. Dedik ya, büyük bir ekranda pek çok şey yapabilirsiniz. Hatta Galaxy A6+’ın devasa ekranında birden fazla işlemi aynı anda yaparak keyfinize keyif katabilirsiniz.

Kolay ve verimli çoklu görev için Galaxy A6+ hizmetinizde. 6 inch değerde ekran, aynı anda birden fazla uygulamayla ilgilenmeniz için size yeterli bir alan sunuyor. Tabii yüksek performans için cihazda yer alan 8 çekirdekli 1.8GHz değerde işlemci ve 4GB RAM faktörleri de oldukça önemli.

İsterseniz aynı anda hem video izleyebilir hem de messenger üzerinden sohbetler gerçekleştirebilirsiniz. Hatta isterseniz aynı anda iki farklı messenger çalıştırarak daha geniş bir sohbet ağı kurabilirsiniz.

Aynı anda birden fazla uygulamayı tek ekranda çalıştırmak için öncelikle kullanmak istediğiniz bir uygulamayı açın, ardından da donanım tuşuna basılı tutarak ekranı bölün. Böylece bölünen kısım için bir başka uygulama daha aktifleştirebilir ve isterseniz ekran boyutlarını da düzenleyebilirsiniz.

Bitmedi, eğer sıklıkla kullanmayı düşündüğünüz bir uygulama ikilisi varsa, bunu ana ekrana kısayol olarak ekleyebilir ve daha sonra uygulama çiftini tek dokunuşla aktifleştirebilirsiniz. Kısa süreliğine farklı bir işlem yapmak istediğinizde de bu ekranı bir süreliğine küçültebilirsiniz.

Ve gelelim aynı anda farklı iki adet messenger hesabının kullanılmasına… Dual Messenger özelliğini ayarlar kısmına giderek aktifleştirebilir ve böylece aynı anda iki hesabı kullanılabilir hale getirebilirsiniz. Böylece kullanım ihtiyaçlarınıza göre hesaplarınız arasında hızlıca geçişler yapabilir, kesintisiz iletişim imkanı elde edebilirsiniz.

Kısacası Galaxy A6 Plus ‘ın devasa ekranıyla daha fazla detaya aynı anda erişmeniz oldukça kolay.

I-Life Zed Air 3 laptop inceleme

1 YORUM

YORUM YAPIN

Lütfen yorumunuzu girin!
Adınızı buraya girin

DG TV

Dosya Konusu

PlayStation 5 çıkış tarihi

PlayStation 5 çıkış tarihi ve fiyatı!

Yeni nesil konsollar geliyor. 18 Mart tarihinde detayları paylaşılacak olan PS5 hakkında bilinen her şeyi derledik. İşte PlayStation 5 çıkış tarihi! PlayStation 4 satışa sunulalı...

Son Haberler