Huawei Watch GT2 en iyi akıllı saat seçildi!

Huawei Watch GT 2

Huawei’nin uygun fiyatlı akıllı saati EISA tarafından en iyi akıllı saat seçildi. İşte Huawei Watch GT2 ile ilgili son detaylar.

Teknoloji sektöründe saygın bir yeri bulunan EISA Ödülleri sahiplerini buldu. Yılın en iyi telefonu ödülü OnePlus 8 Pro’ya gitti. En iyi tasarım Oppo Find X2 Pro modeline giderken, en iyi kameraya sahip akıllı telefon ödülünü ise Huawei P40 Pro aldı.

EISA ödüllerinde bu yıl bir ilk olarak en iyi katlanabilir ekranlı telefonlar da yarıştı. Bu alanda ödül Samsung’un dikey olarak katlanan modeli Galaxy Z Flip’e gitti. Bilindiği üzere bu model ülkemizde 15.000 TL civarlarında fiyatlardan satılmakta.

Multimedya yönüyle öne çıkan en iyi akıllı telefon ise Sony imzası taşıyan Xperia 1 II oldu. Açıkçası Sony’nin bu ödülü kazanması biraz sürpriz oldu diyebiliriz.

En iyi akıllı saat ödülü Huawei Watch GT2 modeline gitti!

Gelelim çekişmenin en yoğun olduğu kategoriye. EISA Ödülleri’nde en iyi akıllı saat ödülü Huawei’nin uygun modelli akıllı saatine gitti.

eisa

Bilindiği üzere Huawei Watch GT2 ülkemizde de hayli uygun fiyatlardan satılmakta. Oldukça fonksiyonel olan bu akıllı saat sunduğu uzun pil ömrüyle de takdir toplamıştı. Açık konuşmak gerekirse Huawei Watch GT2’nin F/P tarafında bu ödülü kazanması pek de sürpriz olmadı. Bakalım Watch GT2 farklı organizasyonlardan da ödüller alabilecek mi? Bekleyip göreceğiz.

Snapdragon 732 geliyor! İşte özellikleri!


Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir