Huawei Watch D için Kan Basıncı İzleme ve HarmonyOS doğrulandı

h44

Çinli teknoloji devi Huawei’nin yeni bir akıllı saat olan Huawei Watch D üzerinde çalıştığı biliniyor. Şimdi, Watch D ambalaj kutusunun görüntüleri ortaya çıktı.

Çin mikroblog web sitesinde Huawei Watch D ambalaj kutusunun resimlerini yayınlandı. Resimler, Watch D tasarımının önceki sızıntılarla eşleştiğini ve yan tarafında iki düğme bulunan dikdörtgen bir ekrana sahip olduğunu ortaya koyuyor .

Akıllı saatin ana cazibesi  , dünya çapında yalnızca birkaç akıllı saat cihazında bulunan bir özellik olan  kan basıncı izleme yetenekleridir. Akıllı saatteki bu özelliğin, Çin Ulusal Tıbbi Ürünler İdaresi’nden 2. Sınıf tıbbi cihaz kayıt sertifikası aldığı için makul derecede doğru kan basıncı ölçümleri sağlaması bekleniyor. Cihaz ayrıca, gün boyunca kan basıncınızı izlemenize yardımcı olmak için uygun kan basıncı hatırlatıcılarına sahip.

Huawei Watch D

Bunun dışında, ambalaj, akıllı saatin Huawei’nin Harmony OS’sinde çalışacağını ve Huawei’nin ekosistemiyle kolay entegrasyon sağladığını ortaya koyuyor.

Özellikle akıllı saat, kullanıcılara adımlarını takip etme, fiziksel olarak aktif oldukları toplam süre, yakılan toplam kalori, uyku döngüsü takibi, kilo takibi ve çok daha fazlası gibi çeşitli fitness ve sağlık özellikleri sağlayacak olan Huawei Health uygulamasını destekleyecek. Son söylentiler, Çinli teknoloji devinin 23 Aralık etkinliği sırasında – bu ayın sonlarında Huawei Watch D olabilecek yeni bir giyilebilir cihaz piyasaya sürmeyi planladığını da belirtti.

Galaxy Tab A8 görüntüleri sızdırıldı; lansman çok yakın


Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir