Huawei Smart Office tanıtıldı

huawei

Huawei cihazlarının sorunsuz bir şekilde bağlanmasını sağlayacak süper cihaz yazılım paketini tanıttı.

Huawei, tüm Huawei cihazlarının kolayca bağlanmasına olanak tanıyan sorunsuz bir şekilde bağlı ekosistemin geliştirilmesinde önemli ilerleme kaydediyor. Bu doğrultuda şirket, Huawei cihazlarının sorunsuz bir şekilde bağlanmasını sağlayacak Süper Cihaz yazılım paketi Huawei Smart Office ‘i duyururken detaylar da ortaya çıkmış oldu.

huawei smart office kv

Super Device yazılım paketi, dizüstü bilgisayarlar, akıllı telefonlar, akıllı saatler, fitness bantları ve bir dizi akıllı ev cihazı arasındaki iletişimde sinerjinin geliştirilmesinde yumuşak bir geçişi işaret ediyor. Bu aynı zamanda Huawei’nin Harmony OS veya Windows işletim sisteminde çalışıyor olsun, cihazlar arası işbirliğine olanak tanıyan Huawei Smart Office bağlantısını da içeriyor.

Super Device yazılımı ile akıllı telefonunuzun uygulamalarını Huawei dizüstü bilgisayarlarda heyecan verici bir şekilde kullanabilirsiniz. Telefonun ekranını dizüstü bilgisayarda paylaşırken aynı anda en fazla üç uygulama açılabilir. Dosyaları geleneksel sürükle ve bırak mekanizmasıyla da aktarabilirsiniz. Bağlantı hızına göre Süper Cihaz özelliği, Huawei’nin dizüstü bilgisayarlarının bir dizi başka cihazla ve Huawei’nin aksesuarlarıyla Bluetooth aracılığıyla sorunsuz bir şekilde eşleştirilmesine olanak tanır. Bağlı Huawei ekosistemi, TWS kulakiçi kulaklıklar, kablosuz hoparlörler, mikrofonlar ve hatta klavyeleri içeriyor.

Yeni Süper Cihaz yazılımı, Huawei ekosisteminde bulunan işlevsellik dizisini tek bir arayüze getiriyor ve Huawei’nin cihazlarını kullanarak çekiciliği ve genel kullanıcı deneyimini geliştireceği kesin diyebiliriz.

iPhone SE 3 (2022) fiyatı 300 dolardan başlayabilir