Huawei Nova 11 serisi için geri sayıma geçti

nova

Huawei’in orta segmenti sallaması beklenen yeni akıllı telefon serisinin piyasaya sürüleceği tarih belli olmuş olabilir.

Huawei Nova 11 serisi için geri sayıma geçti. Çinli teknoloji devi Huawei, yeni orta segment akıllı telefon serisi Huawei Nova 11’i piyasaya sürmeye hazırlanıyor. Weibo ipucu vericisi Classmateguan tarafından sızdırılan son bilgilere göre, Nova 11 serisinin lansman tarihi 17 Nisan 2023 olarak belirlenmiş. Bu, Huawei’nin P60 serisinin lansmanından sadece iki hafta sonra gerçekleşecek önemli bir gelişme.

HUAWEI nova 10 SE

Sızıntıya göre, Huawei Nova 11 serisi iki yeni renkte mevcut olacak: buzlu mor ve buzlu yeşil. Telefonun arka kısmı, üç lensin dikey olarak hizalanmış oval bir kamera şekli ve ortada büyük bir halka yer alacak. Orta kamera, Huawei için yeni bir tasarım olan yuvarlak bir oyuk ile donatılacak.

Screenshot 79

Huawei Nova 11 serisi için geri sayıma geçti

Nova 11, ince çerçeveli düz bir panele sahip olacak ve yüksek ekran-kasa oranına sahip olacak. Ekran, özçekim kamerası için üstte bir delik içerecek. Ses düğmeleri ve güç düğmesi telefonun sağ tarafında yer alırken, telefonun altında birincil stereo hoparlör, USB-C portu, mikrofon ve SIM kart tepsisi bulunacak. Üst tarafta ikincil bir mikrofon ve ikinci bir stereo hoparlör yer alacak.

Geçmişte sızdırılan bir bilgiye göre, Huawei Nova 11, mat arka panel ve güçlü bir 108MP (Pro model) veya 50MP (standart model) kamera sistemine sahip silindirik bir kamera yükseltmesi ile donatılmış olacak. Ayrıca, ağ kapsaması olmadan SMS mesajları göndermenize izin veren uydu iletişim teknolojisini içeren ilk orta segment akıllı telefon olabilir.

Huawei nova 10

Huawei henüz Nova 11 serisinin resmi lansman tarihini onaylamamış olsa da yakında daha fazla bilgi duymamız bekleniyor. P60 serisinin lansmanından kısa bir süre sonra yeni serinin piyasaya sürülmesi, Huawei’nin akıllı telefon pazarına güçlü bir şekilde girdiğini gösteriyor. Nova 11 serisinin piyasaya sürülmesiyle birlikte, Huawei’nin en son teklifini sergilemek için yeni bir tanıtım kampanyası başlatması bekleniyor. Huawei Nova 11 serisi için geri sayıma geçti.

PEUGEOT rekora doğru gidiyor


Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir