Ana SayfaAkıllı TelefonHuawei Mate 50 Pro tasarımı görüldü

Huawei Mate 50 Pro tasarımı görüldü

Bu yıl bitmeden piyasaya sürülmesi beklenen Huawei Mate 50 Pro’nun tasarımını gözler önüne seren yeni görseller yayınlandı.

Karşı karşıya kaldığı ticari yaptırımlar Huawei’yi oldukça zorlu bir sürecin içine soktu. Bu yüzden de şirketin hangi telefon serilerini devam ettirebileceği belirsiz hale gelmişti. Huawei’nin Mate serisini devam ettirmeyeceği ya da en azından bir süre yeni Mate modeli çıkarmayacağı konuşuluyordu. Ancak görünen o ki yaşadığı tüm sıkıntılara rağmen şirket Huawei Mate 50 Pro’yu kullanıcılarla buluşturacak.

Yayınlanan yeni görseller, şubat ayında Huawei yönetimi tarafından geleceği söylenen Mate 50 Pro’nun beklediğimizden daha yakın bir tarihte çıkabileceğini gösterdi. Telefon için hazırlanan kılıfların sergilendiği bu görseller, Huawei Mate 50 Pro’nun tasarımı hakkında ilk detayların ortaya çıkmasını sağlıyor.

Huawei Mate 50 Pro

Yayınlanan bu görseller Mate 50 Pro’nun dört lensli arka kamerasının telefonun arkasındaki dairenin içine yerleştirilmiş olacağını gösteriyor. Mate 50 Pro bu yönüyle P50 serisinden ayrılıyor. Öte yandan kamerada Leica logosu olmaması da dikkat çeken bir diğer detay. Bildiğiniz gibi Leica ile Huawei arasındaki işbirliği çok uzun ömürlü olmadı. Huawei’nin birkaç telefonunun kameralarını hazırlayan Leica, daha sonra bu işbirliğini noktaladı. Kısa süre sonra ise Xiaomi ile anlaştı. Leica kameralı ilk Xiaomi telefonları yakında kullanıcılarla buluşacak.

huawei mate 50 pro 2

 

Kılıf üreticileri tarafından hazırlanan bu görseller telefonun tasarımı hakkında ilk detayları ortaya çıkarmış olsa da, telefonun teknik özellikleri hakkında henüz herhangi bir detay bulunmuyor. Ancak telefonun şekillenmeye başlamış olması yakında daha sık karşımıza çıkacağının habercisi.
huawei mate 50 pro

Volkswagen, ID. AERO adlı konsept otomobilini tanıttı

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

EN ÇOK OKUNANLAR

DOSYA KONUSU

WordPress Hosting