Ana sayfa Akıllı Telefon Huawei Mate 20 Pro işte böyle görünecek!

Huawei Mate 20 Pro işte böyle görünecek!

Huawei’nin bu yılın son çeyreğinde satışa sunacağı Mate 20 Pro modeli ile ilgili bazı yeni görseller sızdırıldı. İşte Huawei Mate 20 Pro özellikleri ve telefon hakkındaki diğer detaylar.

Bu yıl satışa sunduğu 3 ana kameralı modeli P20 Pro ile dikkatleri üzerine çeken Huawei, son çeyrekte satışa sunacağı Mate 20 Pro modelinde de 3 ana kamera kullanacak. Çinli üreticinin, Huawei Mate 20 Pro modelinde farklı bir tasarım anlayışına yöneleceği ve kameraların konumunu değiştireceği iddia ediliyor.

Huawei Mate 20 Pro görselleri sızdırıldı

Hali hazırda akıllı telefon pazarında en fazla telefon sevkiyatı gerçekleştiren 3 firmadan biri olan Huawei, zirve yolunda önemli adımlar atmaya devam ediyor. Çinli üretici, orta segmentte olduğu kadar, üst segmentte de söz sahibi olma planları yapıyor. Bu kapsamda dünyanın ilk 3 ana kameralı akıllı telefonunu üreten Çinli üretici, Huawei Mate 20 Pro modeliyle de önemli değişikliklere imza atmanın peşinde.

Geçtiğimiz gün Huawei Mate 20 Pro modeline ait bazı  yeni görseller sızdırıldı. Dilerseniz bu görsellere aşağıdan göz atabilirsiniz. (Görselleri büyütmek için üzerine tıklayınız)

Görüldüğü üzere Mate 20 Pro, selefi modellere göre daha ufak bir çentikle geliyor. Essential Phone’da kullanılana benzer bir çentikle gelen Mate 20 Pro’nun en ayırt edici özelliği ise arka tarafında bulundurduğu kamera modülü.

3 ana kamera ve flaş ışığının yer aldığı kare şeklinde bir adacık oluşturulmuş. Açıkçası bu kamera konumlandırmasının son derece farklı göründüğünü söyleyebiliriz.

Essential Phone fiyatı düşmeye devam ediyor

YORUM YAPIN

Lütfen yorumunuzu girin!
Adınızı buraya girin

DG TV

Dosya Konusu

instagram şifre kırma 2020

Instagram şifre kırma ve Instagram hesap çalma mümkün mü?

Instagram şifre kırma ve Instagram hesap çalma mümkün mü? Instagram hesabı çalmaya çalışmadan önce sizleri haberimize alalım. Instagram kullanımı artık Facebook’u geçmiş durumda. En...

Son Haberler