Ana Sayfa Akıllı Telefon Huawei Mate 40 kapak tasarımı netleşti

Huawei Mate 40 kapak tasarımı netleşti

Huawei’nin yeni Mate serisinde nasıl bir kamera kurulumu kullanacağı belli oldu. İşte Huawei Mate 40 kapak tasarımı.

Huawei yeni Mate serisi için geri sayıma geçmiş durumda. 22 Ekim’de gerçekleşecek olan özel etkinlikte yeni Mate modelleri tanıtılacak. Bilindiği üzere geçtiğimiz yıl satışa sunulan Mate modellerinde yuvarlak bir kamera kurulumuna yer verilmişti. Dolayısıyla bu yıl çıkacak olan Mate modellerinde nasıl bir tasarım tercih edileceği merak konusuydu.

Günümüzde her üreticinin kamera kurulumu konusunda farklı tercihleri olabiliyor. Örneğin Samsung dikdörtgen bir panel tercih ederken, Apple kare, Huawei ise yuvarlak bir panel kullanıyordu.

Mate 40 serisi ile birlikte Huawei yuvarlak bir panel yerine sekizgen şeklinde bir panel kullanacak. En azından sızdırılan bilgiler bu şekilde.

Huawei Mate 40 sekizgen kamera modülü ile geliyor

Kısa bir süre önce Huawei tarafından yapılan bir paylaşımda kamera kurulumunun köşeli hatlara sahip bir modül üzerine konumlandırılacağı belli olmuştu. Fakat bu modülün tamamı yapılan paylaşımda görünmüyordu.

huawei mate 40

Geçtiğimiz gün ortaya çıkan yeni sızıntılarla bu soru işareti de giderilmiş oldu. Dilerseniz bahse konu paylaşıma aşağıdan göz atabilirsiniz.

Görüldüğü üzere Mate 40 modelleri sekizgen şeklinde konumlandırılmış bir kamera modülüne sahip olacak. Telefonun ön yüzünde ise yine kavisli bir ekran bizleri bekliyor olacak.

Elbette söz konusu kamera modülünden ziyade kameranın yetenekleri diyebiliriz. Tekrardan hatırlatalım. Mate 40 modelleri 22 Ekim’de düzenlenecek olan özel etkinlikte tanıtılacak.

Galaxy S21 tanıtım tarihi belli oldu

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

EN ÇOK OKUNANLAR

1,897BeğenenlerBeğen
1,001TakipçilerTakip Et
13,900AbonelerAbone

DOSYA KONUSU

Hosting