Huawei HarmonyOS3 güncellemesi için somut adımlar atıyor

HarmonyOS

Zor günler geçiren Çinli teknoloji devi Huawei, kendini terk etmeyen müşterileri için yeni güncellemeler servis etmeye devam ediyor.

Huawei HarmonyOS3 güncellemesi için somut adımlar atıyor. Huawei HarmonyOS3 güncellemesi için somut adımlar atıyor. Huawei, cihazlarına HarmonyOS 3’ü en son sürüm olarak yükleme işlemini istikrarlı bir şekilde gerçekleştirmeye devam ediyor. Şirket son olarak, bu en son sürümü başarıyla 100 cihaza yüklediğini duyurdu. 26 Nisan 2023 itibariyle, 101 cihaz stabil güncellemeyi almışken, 39 cihaz halen beta sürümünü çalıştırıyor. En son gelişmede, şirket Huawei P20 serisi, Mate 10 serisi ve daha fazlası dahil olmak üzere 14 yeni cihaza HarmonyOS 3 güncellemesini sunuyor.

Nokia, HarmonyOS kullanma söylentilerini yalanladı

Huawei, bugün HarmonyOS 3’ün bir düzineyi aşkın yeni telefon için yayınlanmasını duyurdu. Resmi sürümdeki güncellenen modeller arasında Huawei P20, Huawei P20 Pro, Huawei Mate 10, Huawei Mate 10 Pro, Huawei Mate 10 Porsche Design, Huawei Mate RS Porsche Design, Huawei Nova 8 SE, Huawei Nova 8 SE Vitality Edition, Huawei Nova 7 SE 5G, Huawei Nova 7 SE 5G Lohas Edition, Huawei Nova 7 SE 5G Vitality Edition, Huawei Enjoy 50 ve Huawei MatePad 10.4 inç 2022 yer alıyor.

Huawei, HarmonyOS'un yeni bir sürümünü yayınlayacak

Huawei HarmonyOS3 güncellemesi için somut adımlar atıyor

Huawei P20 Huawei P20 Pro Ek olarak, Honor modelleri için halka açık beta kaydı, Honor 10, Honor V10, Honor X10, Honor X10 Max, Honor 9X, Honor 9X PRO, Honor 10 Youth Edition, Honor 8X, Honor 30S, Honor 30 Youth Edition, Honor 20S, Honor 20 Youth Edition, Honor 20i, Honor Play4T Pro ve Honor Play3 dahil olmak üzere birkaç modelde başlatıldı.

Huawei HarmonyOS

Görüldüğü üzere Huawei, en azından kendi işletim sistemi için oldukça fazla mesai harcıyor. Ancak bu çabalarının sonucunu alıp alamayacağını tabi ki zaman gösterecek. Huawei HarmonyOS3 güncellemesi için somut adımlar atıyor.

Xiaomi yeni hoparlör modeli ile dikkatleri üzerine çekti


Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir