HUAWEI ekosisteminin kalbi P50 Pro

P50 Pro

Telefonunuz, dizüstü bilgisayarınız veya tabletiniz arasında hiç düşünmeden geçiş yapabilmek çok büyük bir avantaj. Huawei, en son amiral gemisi telefonu HUAWEI P50 Pro ‘yu oluştururken tüm ekosistemi birleştiren bir cihaz yarattı.

Huawei mühendisleri HUAWEI P50 Pro ‘yu tasarlarken teknoloji, estetik ve akıllı fotoğrafçılığın mükemmel bir karışımını yaratmayı amaçladılar. Hepsi Süper Cihaz iş birliği sayesinde Huawei’nin sürekli büyüyen ekosistemine kolayca eklenmeye hazır. Telefona entegre edilmiş bu özellik, Huawei ekosisteminin kalbi olarak hareket eden P50 Pro, sezgisel teknolojiyi tüketicilerin parmaklarının ucuna getirerek öncekiler arasında gerçek bir klasik olarak yerini alıyor.

P50 Pro

Süper Cihaz Akıllı İşbirliğine Giriş

EMUI 12 ile Huawei, birden fazla cihazı tek bir cihazı kontrol ediyormuş gibi kontrol etmeyi kolaylaştıran Süper Cihaz özelliğini sunuyor. Huawei kablosuz kulaklığınıza, akıllı hoparlörünüze, PC’nize veya tabletinize bağlanarak, Süper Cihaz sekmesindeki her şeyi tek bir arayüzden kontrol edebilirsiniz.

Denetim Masası’nı açmak için ekranın sağ üst köşesinden aşağı kaydırmanız yeterli. “Süper Cihaz” sekmesinde, akıllı telefon simgesi etrafında dönen yakındaki tüm güvenilir cihazların simgelerini göreceksiniz. Bağlanmak istediğiniz cihazın simgesini akıllı telefon simgesine sürüklemeniz yeterli, cihazlarınız otomatik olarak bağlanacak.

P50 Pro

Telefondan telefona paylaşım

HUAWEI P50 Pro’da yerleşik olarak bulunan Huawei Share, Huawei cihazları arasında anında dosya aktarımına izin veren bir EMUI özelliği. Büyük dosyalar bile iki Huawei telefon arasında kolaylıkla aktarılabileceği için, tek başına Bluetooth’a kıyasla daha uzun aktarım süresi sorunu çözüldüğü gibi veya dosyaları paylaşmak için üçüncü taraf bir uygulama yüklenmesi de gerekmiyor. Bu özellik, birden fazla fotoğrafı kolaylıkla başkalarına aktarmak veya büyük video dosyalarını arkadaşlar arasında paylaşmak için mükemmel.

Telefondan dizüstü bilgisayara ve tablete paylaşım

Huawei, ekosistemi HAUWEI MateBook serisine genişleterek sınırları zorladı ve HUAWEI P50 Pro ile MateBook serisi dizüstü bilgisayarınız arasındaki bağlantıyı mümkün kıldı. Bir PC dosyasını akıllı telefona göndermek için kullanıcılar PC’deki dosyaya sağ tıklayıp aktarımı başlatmak için ilgili eylemi seçebilirler. Huawei Share, Deeplink arasında paylaşım için de kullanılabilir. Uygulamalardaki bağlantılı sayfalara doğrudan ulaşmak için HUAWEI Müzik, HUAWEI Video ve HUAWEI Tarayıcı bağlantılarına dokunmanız yeterlidir.

P50 Pro

Bu özellik, HUAWEI P50 Pro’larda yüksek kaliteli fotoğraflar çeken ve topluluklarına göndermeden önce bunları düzenlemek için daha büyük bir ekran isteyen içerik oluşturucular için harika. Tek yapmaları gereken, dosyaları telefonları ve dizüstü bilgisayarları arasında anında sürükleyip bırakmak. Bu özellik aynı zamanda herhangi bir HUAWEI MatePad cihazıyla da çalışır ve kullanıcıların Huawei ekosistemi ürünleri arasında dosyaları sürükleyip bırakmalarına izin verir.

Kendi fotoğrafçın ol

Ekosistemin kalbindeki HUAWEI P50 Pro ile Huawei akıllı saatler, HUAWEI P50 Pro’nun kamerası için uzaktan kumanda olarak kullanılabilir. Bu özellik, kullanıcıların grup fotoğrafları çekmesi gerektiğinde oldukça kullanışlı. Fotoğraf makinesini tripoda yerleştirdikten sonra, mükemmel çekimi elde etmek için tek yapmanız gereken cihazdan uzaklaşmak ve deklanşörü uzaktan rahatça kontrol etmek.

P50 Pro

HUAWEI WATCH 3 ile eşleştirildiğinde Fotoğraf Moduna, Portre Moduna ve Video Moduna erişebilirsiniz. Görüntüler akıllı saatte önizlenebilir. Akıllı saatin kolunu çevirerek kameranın odağını manuel olarak da ayarlayabilirsiniz. Yalnızca uzaktan fotoğraf ve video çekmekle kalmaz, aynı zamanda çekimi önizlerken yakınlaştırabilir ve uzaklaştırabilirsiniz.

Xiaomi Mi 6 , en sevilen Xiaomi telefonu oldu