HTC U12+ kamera performansı ortaya çıktı

Ekran Resmi 2018 05 01 23.27.29

Akıllı telefon pazarının önemli isimlerinden biri olan HTC, eski günlerinin çok uzağında. Tayvanlı üretici One M8 modeli sonrasında satışa sunduğu amiral gemisi modellerinde bir türlü istediği başarıyı elde edemedi. Ardı ardına gelen bu başarısızlıkla HTC’yi oldukça zor bir duruma düşürse de sektörden koparmaya yetmedi. Şimdiyse Tayvanlı üretici önümüzdeki günlerde tanıtacağı yeni üst segment modeliyle HTC U12+ tekrardan tırmanışa geçmek istiyor.

HTC U12+ ile çekilmiş fotoğraflar ortaya çıktı

Şimdiye kadar HTC U12+ ile ilgili pek çok detaya tanıklık ettik. Ortaya atılan iddialara göre HTC’nin yeni amiral gemisi modeli Nisan ayı içerisinde tanıtılacaktı. Fakat bu gerçekleşmedi. Şimdi ise bu üst segment modelin Mayıs ayında tanıtılacağı söyleniyor. Elbette henüz HTC cephesinden yapılmış net bir açıklama yok. Fakat açıklama olmasa da telefonla ilgili yeni bilgiler ortaya çıkmaya devam ediyor.

Geçtiğimiz gün Tayvan kökenli bir mecrada, U12+ ile çekildiği iddia edilen bazı fotoğraflar paylaşıldı. Bu fotoğraflara aşağıdan göz atabilirsiniz. (Büyütmek istediğiniz resmin üzerine tıklayınız.)

HTC U12+ muhtemelen 12MP+16MP’lik çift ana kamera kurulumu ile karşımıza çıkacak. Telefonun ön tarafında ise 2 adet 8MP’lik selfie kamerasının bulunacağı iddia ediliyor. Elbette henüz bu iddiaların da netlik kazanmadığını belirtmek gerekiyor. Keza HTC cephesinden yapılmış net bir açıklama yok.

Şimdiye kadar sızdırılan bilgilere göre, U12+’ın SD 845 ile geleceğini ve 6GB RAM’e sahip olacağını da belirtelim.

Huawei P20 Pro ne kadar sağlam? İşte yanıtı