Ana SayfaAkıllı TelefonHTC One M9 Beklentilerin Altında Kaldı

HTC One M9 Beklentilerin Altında Kaldı

HTC’ye yakın kaynaklar tarafından paylaşılan yeni bilgiler, geçtiğimiz ay piyasaya sürülen HTC One M9’un beklentileri karşılayamadığını ortaya çıkardı.

Geçtiğimiz yıl piyasaya sürdüğü amiral gemisi akıllı telefonu HTC One M8’le oldukça başarılı bir satış grafiği yakalayan Tayvanlı telefon üreticisi HTC Corporation, yeni amiral gemisi akıllı telefonunda bu başarıyı tekrarlamak için sıkı bir çalışma yürütmüş olsa da bu amacına ulaşamamış gibi görünüyor. Geçtiğimiz ay piyasaya sürülen HTC One M9 hakkında ortaya çıkan yeni bilgiler, telefonun beklenen satış grafiğinin çok altında kaldığını gösterdi.

HTC+One+M9_Silver_Left

Mart ayında Barselona’da düzenlenen MWC 2015 kapsamında resmi olarak tanıtılan HTC One M9, aynı etkinlik kapsamında resmi olarak tanıtılan Samsung Galaxy S6’nın gölgesinden kurtulamamış gibi görünüyor. HTC’ye yakın kaynaklar tarafından paylaşılan yeni bilgiler, HTC One M9’un beklentilerin oldukça altında kaldığını ve HTC’nin düşük talep nedeniyle verdiği parça siparişlerini yüzde 30 azaltmak zorunda kaldığını ortaya çıkardı.

HTC One M9‘un bu düşük satış grafiğinde, telefonun kendisini piyasadaki diğer akıllı telefonlardan ayırt etme konusundaki eksikliği kadar, kendisini öncülü olan HTC One M8’den ayır etme konusundaki eksikliğininde etkili olduğu tahmin ediliyor.

Windows 8 Kullanıcılarının Yarısını Kaybetti

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

EN ÇOK OKUNANLAR

DOSYA KONUSU