Ana sayfa Gundem HTC One M9 Android 5.1 Lollipop’a kavuştu

HTC One M9 Android 5.1 Lollipop’a kavuştu

HTC One M9 için Android 5.1 güncelleştirmesi; Avrupa, Orta Doğu ve Afrika için geliyor.

HTC’nin Ürün ve Servis Yöneticisi Graham Wheeler’ın yaptığı açıklamaya göre güncelleştirme yarından itibaren bahsi geçen bölgelerde indirilebilir olacak.

Wheeler attığı twitte heyecanlı bir şekilde bu müjdeli haberi verip açıklanan bölgelerdeki tüm One M9 kullanıcılarının büyük gün olan yarına hazırlanmalarını ifade etti.

Bu bilgiler dışında güncelleştirmeye dair başka detaylar paylaşılmadı; ancak güncelleştirmenin kısa süre içinde geleceği artık kesin gözle bakılıyor.

htc one m9

HTC One M9; ilk olarak kendi Ülkesi Tayvan’da Android 5.1.1 Lollipop güncelleştirmesini almıştı. Daha sonra bu güncelleştirme ABD’deki ünlü operatörlerden AT&T, T-Mobile ve Sprint’in sattığı One M9 modellerine gelmişti.

Diğer One M9 modelleri için de güncelleştirme; Developer Edition olarak da sunulmuştu. Merakla beklenen güncelleştirme; nihayet Avrupa’ya da gelecek. Avrupa Bölgesinde değerlendirilen Türkiye’nin de güncelleştirmeyi hızlı bir şekilde alması bekleniyor.

Samsung Galaxy Note 3 Android Lollipop 5.0’a kavuştu

YORUM YAPIN

Lütfen yorumunuzu girin!
Adınızı buraya girin

DG TV

Dosya Konusu

ESET NOD32 Antivirus yazılımı ile tehlikelere karşı korunun!

ESET, NOD32 Antivirus yazılımıyla sizi güncel tehlikelere karşı korumayı vadediyor. Ürünün kutusunun içinden çıkan kod ile yazılımı rahatlıkla kurabiliyor ve ardından güncelleyebiliyorsunuz. Sonrasında, tehlikelerle...

Son Haberler