Ana sayfa Gundem HTC Android 6.0’yı alacak mı alamayacak mı?

HTC Android 6.0’yı alacak mı alamayacak mı?

Tayvanlı telefon üreticisi HTC; Google’ın en son ki taşınabilir işletim sistemi Android 6.0’yı alacak mı alamayacak mı?

Tüm detaylar haberimizde yer alıyor. HTC’nin telefonlarına Android 6.0 işletim sistemi ilaç gibi geleceğe benziyor. Google bundan 3 ay önce Android 6.0’yı sadece üst düzey cihazların kullanımına sunmuştu.

Android’in en son ki işletim sistemi Marshmallow 2016’nın ilk aylarında HTC’nin cihazlarıyla buluşacak. 29 Eylül itibariyle konuyla ilgili daha da detaylı bilgiler gelecek.

htc

Android’in 6.0 Marshmallow işletim sisteminin HTC’nin şu cihazlarına gelecek: HTC Desire EYE, Desire 816, Desire 820, Desire 826, HTC One M8, One M8s, One M8 EYE, One E8, One M9, One M9+/ME, One E9, One E9+, Butterfly 2 ve Butterfly 3.

Bu listeden güncelleştirmenin sadece One modellerine gelmediğini görüyoruz. Android 6.0 Marshmallow işletim sistemi; HTC’nin Sense ara yüzü ile de uyumlu. Güncel Sense sürümü ise Sense UI 7.0. LlabTooFeR sitesinden ilerleyen zamanlarda yeni bilgiler gelebilir.

Samsung Galaxy Note 5 video inceleme

YORUM YAPIN

Lütfen yorumunuzu girin!
Adınızı buraya girin

DG TV

Dosya Konusu

Sony, bu telefonla çıkışa geçebilir: Sony Xperia 1 II (Mark 2)

Japon teknoloji devi Sony, bir zamanlar akıllı telefon pazarında fırtına gibi esiyordu. Firmanın Xperia markası, pek çok teknoloji sever tarafından saygıyla karşılanan bir markaydı....

Son Haberler