Honor yeni fiyat performans ürünü kablosuz kulaklığı Earbuds X5’i tanıttı

Honor, Çin’de ekonomik ve yüksek kaliteli akıllı telefonlar olan Honor 90 ve Honor 90 Pro’yu duyurdu.

Honor yeni fiyat performans ürünü kablosuz kulaklığı Earbuds X5’i tanıttı. Marka ayrıca yeni bir tamamen kablosuz kulaklık seti de tanıttı. Kulaklık, resmi olarak Honor Earbuds X5 olarak isimlendirildi ve yakın tarihte piyasaya sürülen Oppo Enco R2’ye oldukça benziyor. Özellikle belirtmekte fayda var ki, bu kulaklık sadece temel özellikleri barındırıyor ve Aktif Gürültü Engelleme (ANC) özelliği bulunmuyor.

Earbuds X5 1

Yeni Hyundai KONA

Honor Earbuds X5, yarı kulak içi (açık kulak) tasarımlı kablosuz kulaklıklar ve Apple AirPods’a benzer bir görünüme sahip. Şarj kutusu bir çakıl taşını andırıyor ve Glaze White (Cam beyazı) ve Coral Pink (Mercan pembe) renk seçenekleriyle sunuluyor. Bu kablosuz kulaklık, 7 Haziran’da 299 yuan (yaklaşık 40 dolar) fiyatla satışa sunulacak.

Earbuds X5 2

Honor yeni fiyat performans ürünü kablosuz kulaklığı Earbuds X5’i tanıttı

Kulaklıklar, 13.4mm sürücüleriyle donatıldı ve Bluetooth üzerinden bağlantı sağlıyor. Çoklu bağlantı özelliğine sahip olması sayesinde, kullanıcılar aynı anda iki cihaza bağlanabiliyor ve bu cihazlar arasında geçiş yapabiliyorlar. Honor akıllı telefonlarla sorunsuz bir şekilde eşleşen bu kulaklık, yönetim için Honor AI Space uygulamasıyla uyumlu.

Earbuds X5

Kullanıcılar, bu uygulama yardımıyla ekolayzer ve diğer seçenekler üzerinde kontrol sağlayabilirler. Ayrıca kulaklıkları uygulama aracılığıyla bulabilirler. Kulaklık, dokunmatik kontroller ve Çevresel Gürültü Engelleme (ENC) özelliğini destekliyor ve tam bir şarjla (şarj kutusuyla birlikte) 27 saat kullanım süresi sunuyor. Ne yazık ki, Honor Earbuds X5’in global pazarda ne zaman çıkacağı henüz bilinmiyor. Honor yeni fiyat performans ürünü kablosuz kulaklığı Earbuds X5’i tanıttı.

Galaxy Z Flip 5 özellikleri artık netleşti diyebiliriz


Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir