HONOR PAD X9 : Sınırsız eğlencenin tadına varın

HONOR Pad X9

 11,5 inç HONOR FullView ekranı ve üst düzey ses deneyimi sunan altı hoparlörü HONOR Pad X9, 128 GB’a kadar depolama alanı ile birlikte 7250 mAh batarya gücüyle kesintisiz eğlenceyi kullanıcılarına sunuyor.

11,5 inç 2K HONOR Fullview ekranıyla HONOR Pad X9, eğlenceyi yepyeni bir seviyeye çıkarıyor. 2000×1200 piksel çözünürlüğü, 1,07 milyar rengi içinde barındıran Pad X9, nefes kesici ayrıntıları ve gerçekçi renkleri görüntülemek için %86’lık olağanüstü bir ekran-gövde oranına sahip.

120Hz’e kadar ayarlanabilen yenileme hızıyla HONOR Pad X9, kullanıcılarına akıcı bir görsel deneyim sunarken aynı zamanda e-kitap gibi bataryayı daha az zorlayıcı uygulamalarda pil tasarrufunu da sağlıyor. Cihazın kullanım sıklığına göre yenileme özelliğini otomatik ve akıllı bir şekilde değiştirmesine olanak tanıyan yerleşik teknolojisi ile kullanıcısını izlediği film ya da dizinin içinde çekiyor.

Birden fazla yönü kapsayacak şekilde altı hoparlöre sahip olan HONOR Pad X9, olağanüstü ses kalitesi sayesinde kullanıcısını atmosferin içine dahil ediyor.

Daha yüksek ses seviyesine, derinliğe ve zenginleştirilmiş bas sistemine sahip olan HONOR Pad X9, HONOR Histen’ın desteği ve Surround 6 hoparlörlü tasarımı sayesinde sesi alt hoparlörden de almanızı sağlayarak sesin mekansal dağılımı iyileştiriyor ve kullanıcıların izleme deneyimini zenginleştiriyor.

HONOR Pad X9

Her an kesintisiz eğlence!

 4GB bellek ve geniş 128GB depolama gücüne sahip olan HONOR Pad X9, 26.880 resim, 10.752 şarkı veya 430 HD videoyu yerel olarak hafızasında saklayabiliyor ve kullanıcıların multimedya koleksiyonlarını özgürce şekillendirebilmesi için geniş bir depolama alanı yaratıyor.

Bellekten tam kapasite yararlanan güçlü Qualcomm Snapdragon 685 4G 6nm işlemci, akıcı grafikleri ve hızlı tepkiyi garanti ederek kullanıcıların en yoğun ve zorlu görevlerle bile kolayca baş edebilmesini sağlıyor.

7250 mAh pil uzun süren pil gücü sayesinde gün boyu kullanıma imkan sağlayan HONOR Pad X9, kullanıcılarını her an kesintisiz eğlence ile buluşturuyor. 13 saate kadar video akışını ve 12 saate kadar müzik dinleme desteği sayesinde üst düzey bir kullanıcı deneyimi sunuyor.

 Üst düzey kullanıcı deneyimi

 HONOR Pad X9’un çift ayna ve çift halkalı tasarımı, sert kontürlemeyi tamamlayarak 6,9mm kalınlığa ve 495g ağırlığa sahip şık bir form oluşturarak her an her yerde maksimum taşınabilirlik sağlıyor.

Son teknoloji işletim sistemi sayesinde kullanıcılara daha akıllı bir deneyim sunan HONOR Pad X9, güncellenmiş ve kişiselleştirilmiş özellikler sunan en yeni Android 13 tabanlı MagicOS 7.1 ile birlikte kullanıcı deneyimlerini şekillendiriyor.

Acer X1229HP : Toplantı odalarını daha verimli hale getiriyor


Bir yanıt yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir