Honor 80 Pro tasarımı sızdırıldı!

1

Çinli teknoloji şirketi Honor tarafından geliştirilen düz ekranlı Honor 80 Pro’nun yeni görüntüleri sızdırıldı.

Honor 80 Pro tasarımı sızdırıldı! Honor’un tek başına yolculuğu son sürat devam ediyor. 2019 yılına kadar Huawei’nin alt markalarından biriyken, bu şirkete uygulanan ambargo sonrası ana şirketle bağlarını koparma kararı alan ve bu kararını tam olarak 2020 yılında uygulamaya koyan Çinli teknoloji şirketi Honor, artık sektöre kendini tamamen kabullendirmiş durumda.

Honor 80 Pro+

Kasım ayının son günlerinde tanıttığı Honor 80 serisi ile bir kez daha adından bahsettirmeyi başaran Honor 80 Pro, bu seride bulunan tüm telefonlarında kavisli ekran teknolojisinden faydalanmıştı. Bununla birlikte kullanıcıları için farklı alternatifler geliştirmek isteyen şirket, şimdi de düz ekranlı Honor 80 Pro modeli üzerinde çalışıyor.

Honor 80 Pro Plus

Honor 80 Pro tasarımı sızdırıldı!

Yeni telefona dair sızdırılan son görüntülere baktığımız zaman, bu cihazın düz ekran tasarımı haricinde selefinden çok da büyük bir farkının olmadığı görülüyor. Öte yandan yeni Honor 80 Pro modelinin gücünü Snapdragon 8 Gen 1 yonga setinden alacağını belirtelim. Bu işlemci kümesini 8GB RAM + 256GB dahili depolama alanı, 12GB RAM + 256GB dahili depolama alanı ve 12GB RAM + 512GB dahili depolama alanı birimleriyle destekleyen Honor 80 Pro, arka yüzeyinde 160MP + 50MP + 2MP’den oluşan üçlü, ön yüzeyinde ise 50MP + 2MP’den oluşan ikili kamera yapısına sahip olacak.

1

Elektriksel gücünü 4800mAH’lık pilinden alacak olan telefonun aynı zamanda 15 dakikada %50 doluluk oranına ulaşmasını sağlayan 66W hızlı şarj teknolojisine sahip olacağı düşünülüyor.

Apple 2023 yılında hangi ürünleri tanıtacak? İşte bu sorunun yanıtı


Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir